Bitová kopie ve WIN7

Od: Datum: 31.08.16 06:59 odpovědí: 1 změna: 31.08.16 18:41

Zdravím,

chtěl jsem na PC s OS WIN7 Prof. SP1 udělat bitovou kopii na DVD (resp. několik DVD, protože na jedno se to nevejde).

Spustil jsem nástroj pro zálohování, který je součástí Windows 7, vybral, že chci zálohovat na DVD mechaniku , chtělo to po mě DVD médium s pořadovým č.1 a pak to začalo to médium formátovat a pak zapisovat. Jenže překvapení pro mě bylo, že po zapsání na toto médium po mě chtěl zase vložit DVD s pořadovým číslem 1. Po vložení média a potvrzení ukazatel (teploměr) průběhu zálohování zase klesnul skoro na začátek a zase začal zapisovat a tak to šlo pořád dokola. Takže výsledek - bitovou kopii se mi nepodařilo udělat.

Nevíte v čem může být problém? Ještě pro úplnost uvádím, že jsem použil média DVD -R od Toshiby. Vypalovačka tuším Samsung.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.16 18:41
avatar
Nejlepší je zálohovat na druhý disk(třeba usb), nebo na druhý partition. Naprostá většina nástrojů pro bitovou kopii umí soubory rozdělit na velikost médií, takže lze poté uklidit. Já používám zdarma clonezillu dlouhé roky. Lze ji spouštět z cd i usb zařízení.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.