V PC chybí: nw_elf.dll. Jak doplnit?

Od: Datum: 28.08.16 10:31 odpovědí: 3 změna: 28.08.16 18:45

Nejdou otevřít některé soubory. Mapíše to - viz předmět otázky. Je nainstalován Vindows 10, jsem důchodce a moc tomu nerozumím. Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 28.08.16 10:43

Jedná se o "knihovnu", kterou mohou využívat některé programy. Můžete zkusit si ji stáhnout a uložit na místo dle odkazu, ale často se tím problém nevyřeší, protože těch chybějících knihoven bývá více a instalují se najednou při instalaci nějaké hry/aplikace/...

http://www.fastdll.org/nw_elf.dll/en-download-1465.html

Nebo napište o jaký typ souborů se jedná, třeba je problém jinde.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.08.16 10:59
avatar
Těžko poradit, Windows právě kvůli lidem kteří tomu nerozumí skrývají systémové soubory a dll knihovny se v drtivé většině případů instalují do system 32 což je už podle názvu jasně systémový soubor.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.08.16 18:45
avatar

Bylo by vhodné uvést, které soubory zmíněnou knihovnu vyžadují. Někdy to může být tak, jak píše Rv, že doinstalování jedné knihovny nemusí stačit, a je nutné doinstalovat další.

Ale znám i spoustu případů, kdy doinstalování jedné knihovny do systémového adresáře vyřešilo problém se spouštěním několika různých programů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.