Windows defender se sám vypíná

Od: Datum: 20.08.16 19:34 odpovědí: 3 změna: 20.08.16 23:15
avatar
Při každém vypnutí notebooku dojde i k vypnutí windows defenderu. Tudíš při každém zapnutí notebooku musím defender znovu zapínat. Dřív to nikdy tak nebylo. Kromě toho mám Avast free už dlouho, nevím jestli je na vině po některé z aktualizací, nebo ne, ale až teď v posledních týdnech musím windows defender při každém spuštění notebooku zapínat. Věděl by někdo proč se to děje?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.16 20:00
avatar

Defendr s klidným svědomím můžete nechat deaktivovaný a můžete ponechat běhat pouze ten Avast. Ono se to třeba s antivirákem hádá, proto dochází ke kolizím a padá to.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: jmlc®
Datum: 20.08.16 20:17
avatar

Mít dva antiviry je hloupost - jednak se provádí dvojí kontroly - tj. déle načítá, jednak se pak navzájem hádají. Jestli se díky tomu vypnou, to asi ne - spíš widle pochopí, že máte jiný antivir a vypnou ten "erární" - naopak při odinstalaci avastu by se měl nabídnout defender jako alternativa zdarma.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.08.16 23:15
avatar

Děkuji oběma za odpovědi. Snad za tím asi opravdu vězí ten Avast :( Jen mě překvapuje, že dříve tenhle problém nikdy nebyl, až najednou teď. A vždycky (v centru zabezpečení) bylo permanentně zapnuto vše. A vše běželo jak na drátkách.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.