Historie v počítači

Od: Datum: 19.08.16 07:44 odpovědí: 9 změna: 20.08.16 13:54

Dobrý den. Mám společný počítač s přítelkyní. Zjistila mi v historii stránky na kterých jsem byl a to já nechci. Řekla mi taky že mi muže zjistit i zpětně kde jsem byl před 6.měsíci. Jak tomu všemu zabránit? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.16 07:51

-- ccleaner, mazat historii, použít anonymní okno v prohlížeči. atd

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 19.08.16 07:52

Dobrý den, Historie v prohlížeči se dá vymazat, tak to dělejte. Podle typu prohlížeče to najdete v jeho nastavení. A např. Google Chrome umožňuje otevírat stránky v anonymním režimu, tak se jejich historie neukládá a nejde potom zjistit. Jo, a přítelkyni řekněte, že šmírovat se nemá a je to hnusné. Zdravím!

P.S. Také si můžete nastavit, že se historie stránek nebude zaznamenávat nebo vše prohlížeč vymaže po svém zavření.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.16 07:54
Máte dvě možnosti:
Buď vyměnit zvědavou přítelkyni...
Nebo zřídit na počítači dva účty,jeden pro sebe,jeden pro ni,chráněné heslem.
Při zapnutí počítače se přihlásíte na svůj účet.
Myslím že když se přihlásí ona,neměla by do Vaší historie vidět.
Jinak CCleaner.
Ohodnoceno: 4x

Od: krtek
Datum: 19.08.16 08:09

CTRL+SHIFT+DEL :)) a smazat..jinak ten anonymní režim...btw...to máte takovou stíhačku?

Ohodnoceno: 4x

Od: romanb74
Datum: 19.08.16 13:46

Buď si pořiďte každej vlastní zařízení, nebo si alespoň zřiďte osobní zaheslované účty.

... nebo přítelkyni přiznejte svou sexuální orientaci... *zed*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.08.16 18:45

Buďto dva účty pro každého, nebo mazat historii, případně ji nastavit tak, aby se po zavření prohlížeče vymazala. Ovšem vzhledem k dotazu tipuji, že přítelkyně bude počítačově gramotnější, no a jestli je to ona, kdo doma nosí kalhoty...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.08.16 18:57

to není přítelkyně ale špionka

Datum: 20.08.16 12:57
Zkus tři klávesy najednou ctrl+shift+n Dost prohlížečů tak otevře nové anonymní okno. To neukládá historii navštívených stránek. Stiskem ctrl+H vyvoláš historii která už uložena je a smažeš ji jako každý jiný text.
doplněno 20.08.16 12:59: Pak ještě nastavit ukládaní cookies tak aby se po zavření prohlížeče mazaly.
doplněno 20.08.16 13:01: Jestli ale stíhačka umí a instalovala keylogger ví co píšeš s zná i všechna hesla.

Od: bixx
Datum: 20.08.16 13:54

A tvrdí pravdu, že to zjistila vyloženě z historie prohlížeče? Pak je jednoduché řešení, historii smazat. Je ajťačka nebo průměrný počítačový blb?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.