Nefunguje instalační kód - Steam

Od: Datum: 16.08.16 15:15 odpovědí: 4 změna: 21.08.16 10:58

Dobrý den. potřeboval bych poradit. (nečekaně)

Mám doma hru Lego MARVEL Super Heroes ( možná,že ji znáte ), nainstalovanou na Steam. Po určité době jsem ale musel obnovit účet a znovu se přihlásit. Zapomněl jsem ale heslo, teda nezapomněl, jenom jsem asi psal špatné pořadí velkých a malých písmen atd. Chtěl jsem, kvůli potížím se získáním nového hesla, založit nový účet. Na novém účtu jsem to chtěl spustit znova, ale ukázalo se mi tam, že to nemám stažené ani koupené, ale že to můžu koupit od uživatele *************, což byl můj starý účet! Tak mě - experta - nenapadlo nic lepšího, než odinstalovat hru a znovu ji nainstalovat. Problém byl ale v tom, že při instalaci, když jsem napsal instalační kód, napsalo mi to, že už kód použít nemůžu, když jsem ho jednou použil a že může být použit jen jednou! Poraďte mi prosím, co s tím!?!?!?!?!?!?!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.16 10:08

A proč jste si zakládal nový účet na STEAMu? Když existuje možnost nechat si vygenerovat nové a poslat ho na email, který je s účtem spojen?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romanb74
Datum: 19.08.16 13:52

Přesně tak, nejjednodušší cestou je zprovoznění původního účtu. Mám s dětmi rovněž účet na Steamu z doby, kdy jsem jim pořizoval nějaké hry (Torchlight 1-2) a vzhledem k tomu, že s dětmi nežiji ve společné domácnosti, tak se samozřejmě stalo, že jsem zapoměl přihlašovací údaje a musel jsem (již několikrát) zažádat o reset hesla a přístup na účet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.16 16:27

Stačí požádat o změnu hesla na email. Když si nějakou hru koupíte a na nějakém Steam účtu aktivujete, nelze ji znovu aktivovat na jiném ani když hru přeinstalujete. Hra je vázána na účet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.08.16 10:58
avatar
Mylsím si že jste na špatný adrese s touhle otázkou :D zeptejte se podpory na steamu
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.