Kopírování odkazů do složek zlobí

Od: Datum: 14.08.16 00:27 odpovědí: 6 změna: 14.08.16 20:32
avatar

Nějak špatně mi jde kopírování odkazů do složek. Odkaz zabarvím a po kliknutí na kopírovat ta barva nezmizí, musím kliknout 2x, pak při kliku na vložit, se ale ve složce nic neobjeví. Opakuji to třeba 5x, až se to náhodou někdy povede. Je to o nervy, ale při kopírování do mailu to funguje spolehlivě. Nevím, jestli to není instalací Widows 10, nebo je to shoda náhod? Poradíte, co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.08.16 06:38
avatar

Dobrý den, v PC jsou složky (adresáře) a ty obsahují soubory. Odkaz (asi na stránku z internetu) zřejmě chcete vložit do souboru (nějakého dokumentu). Při kopírování ponechte odkaz zabarvený (zvýrazněný) a na volbu Vložit by to mělo fungovat. Nebo použijte klávesy Ctrl + C (kopírovat) a potom v dokumentu pro vložení v místě kurzoru klávesy Ctrl + V. Zdravím!


doplněno 14.08.16 15:59:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.16 11:03
avatar

Jéžiši, taková prkotina a mně to nenapadlo, že to nechám zabarvené, když to bývalo obráceně! Bene, děkuju moc! Trápím se s tím už snad čtvrt roku, protože hodně kopíruju odkazy. Svět je hned veselejší a k tomu nám svítí od rána sluníčko. Paráda!

Datum: 14.08.16 09:59

Dobrý den, já to také neumím. Také mi to nejde. Mohl byste nám to nějak podrobněji popsat jak se to dělá. Nešlo mi to ani když jsem měla jiný OS. Když chci třeba sem vložit odkaz na nějakou stránku, tak zabarvím odkaz té stránky a pravou myší otevřu nabídku co se stránkou chci udělat, vyberu kopírovat. Pak otevřu třeba tady odpovědi a chtěla bych sem stránku vložit, kliknu pravou myší otevře se mi nabídky co chci udělat a možnost vložit tam není nebo nesvítí. Poraďte prosím, co dělám špatně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.16 11:05
avatar

Na stránce Poradny už nedávejte kopírovat, ale vložit.

Datum: 14.08.16 11:52
avatar

Zabarvíš odkaz a stiskneš Ctrl+C. Pak přejdeš kurzorem na stránku a stiskneš Ctrl+V.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: akym®
Datum: 14.08.16 20:32

No kopíruješ to dobře, ale v místě, kde to chceš vložit, klepni, musí blikat kurzor, pak teprv pravým, a po rozbalení nabídky se vložit určitě objeví.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.