Microsoft word, jak zdarma

Od: Datum: 10.08.16 18:12 odpovědí: 14 změna: 12.08.16 11:47

Hoj,

chtěl bych se zepatat jestli je nějaká verze office word od microsoftu zdarma, stačí mi verze 2007+

potřebuji to alespon na půl roku, ale našel jsem jen trial verze na 1 měsíc, já bych si to klidně "kreknul" ale mám w10 a na něm nelze mít takový nelegánlí software, jelikož by to hned smazal, napadla mě jedna možnost stáhnout si m. w. 2007 měsíc na něm pracovat a poté stáhnout m.w.2010 atd.

?

nebo je i jiná možnost, nechci za to platit

mám i office 365 na netu, ale s tím se nedá pracovat je to na nic, nebo jde nějak stáhnout word do pc a poté ho nějak aktivovat přes Office 365?

díky předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.16 18:18
OpenOffice nebo LibreOffice jsou zdarma a MS Office plne nahradi.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 10.08.16 18:23

*palec*

V ledacem tyto opensource MS office i predci ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.08.16 12:46

V čem třeba?

Od: wolfman
Datum: 10.08.16 19:31

prosím dáte mi někdo odkaz kde stáhnout trial verzi m.wordu verzi 2010 nebo 2013, a pak si stáhnu ten libreoffice nebo open ofiice jen potřebuji vědět, který znich je lepší jak aby šel pak ten soubor otevřít i v m.wordu
předem díky

Datum: 11.08.16 12:59

Tohle nemusíte ani zkoušet. Dokumenty z Libre-/OpenOffice nebudou vypadat stejně ve Wordu a naopak. Pokud chcete tvořit dokumenty, které někdo bude chtít otevírat ve Wordu, a nebude to triviální jednostránkový dokument, natož aby to obsahovalo obrázky nebo tabulky, musíte použít Word. Pro běžnou práci skutečně Libre-/OpenOffice mohou nahradit Microsoft Office, ovšem pouze za předpokladu, že všichni příjemci budou používat také Libre-/OpenOffice. Pokud používáte pokročilé funkce nebo potřebujete doplňky, nelze považovat free varianty za plnohodnotnou náhradu.

Datum: 10.08.16 18:26

Navrhuji Vám pořídit si legální bezplatné řešení. A když už nemáte zábrany krást a podvádět, tak se s tim, prosím Vás, veřejně nechlubte. Nejen že to blbě vypadá, ale přijde mi to i dost nerozumný počin... Navíc zde je, naštěstí, zakázáno radit jak krást a podvádět.

Ohodnoceno: 1x

Od:
Datum: 10.08.16 18:32
Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.08.16 20:13
Libre je nástupce Open Office a logicky je tím pádem dokonalejší. Navíc před pár dny vyplivli úplně novou verzi bohatší o další funkce. Co se týče kompatibility s wordovymi dokumenty , otevře Libre všecko a po uložení do správného formátu se uložené dokumenty zase dají běžně používat pod wordem. Jen jsem se setkal čas od času s tim, že word rozházel úpravu dokumentu. Odskoky od kraje a pod.

Datum: 10.08.16 20:20

Datum: 11.08.16 11:54

Zdarma office neni.

Zde je 60denní trial na MS OFFICCE PROFESSIONAL 2013 PLUS - https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/try

Od: hauu®
Datum: 11.08.16 12:39

Ještě mě napadlo to, že na Android jsou officy zdarma. Ale nevím, jestli na iOS nebo WP. Ikdyž nepředpokládám, že Vám to nahradí plnohodnotný Oficcy na PC.

Datum: 11.08.16 12:51

Kupte si normálně legální .. a máte klid.

Stahnout si to zdarma nejde.

Radit vám v tom nikdo nebude, neboď se to nesmí.

Datum: 11.08.16 12:53

Jaké funkce potřebujete využívat? Možná by bylo možné sehnat Office Starter 2010, které se kdysi dávaly na PC zdarma. Obsahuje to funkčně ořezaný Word a Excel a panýlek s reklamou.

Datum: 12.08.16 11:47

Těch <200 Kč na měsíc za legální je moc?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.