Word - zmenšení textu

Od: Datum: 04.08.16 08:43 odpovědí: 4 změna: 04.08.16 13:10

Dobrý den,

mám dotaz. Mám sobour ve wordu asi o 63 strankách. Chtěla bych si ho vytisknout ale abych ušetřila papír,potřebuji aby se mi např 2 stránky zmenšily a vlezly na jednu. Dá se to nějak udělat?Snad to píšu srozumitelně. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.16 08:57
avatar

Vybrat vše a změnit velikost fontu. Pokud je tam velikostí víc, např. u nadpisů, tak postupně.

U tiskárny jde nastavit tisk dvou stránek na jeden list.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.08.16 12:17
avatar

existuje lepší způsob, než vybrat všechno a pak změnit velikost písma. Tahle metoda není dobrá, protože změníte velikost písma úplně všude, i v nadpisech.

Naučte se používat a modifikovat styly. Budete to umět asi tak za deset vteřin.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.16 12:25

... mě tedy přijde nejjednodušší vytisknout 4 stránky na jednu. Nastavuje se to v parametrech (vlastnostech) tisku. Podle verze hledejte něco jako počet stránek na list a podle libosti nastavte 2,4,6,8,...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.16 13:10
avatar

Zdravím,
nějaké možnosti už tady uvedeny jsou. Umí to některé tiskárny v nastavení tisku. Kdysi dávno (cca pře 10lety) existoval program, který uměl tisknout víc stran na jednu stránku papíru (1, 2, 4 a 8 stran), navíc disponoval možností tisknout to jako brožurku - tzn. že se ty stránky podle počtu stran souboru seřadily a vytiskly tak, že je stačilo nařezat, narovnat na sebe, přehnout a sešít. Používal jsem to právě na tisk návodů a manuálů.
Možná by se ten rográmek dohledat někde ještě dal, ale jak se to jmenovalo už fat netuším (možná FinePrint, ale fakt si nejsem jistý).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.