YourTube Accelerátor

Od: Datum: 03.08.16 17:44 odpovědí: 5 změna: 04.08.16 11:46

Dobrý den. Prosím o pomoc. Někde jsem udělala chybu a do NB (Acer aspire V3 771g OS 8.1) se mi navezl drzý prg. You Tube Accelerátor. V NB není nikde k nalezení (není v přidat- ubrat.. ani ccleaner ho nemá). Je viditelný pouze v prg. Files(x86). Po marných pokusech (stále vyskakovalo upozornění, že prg. je používán.. a nebo, že musím mít povolení administrátora) se mi podařilo až pomocí prg. Unlock toho Accelerátoru zbavit. Ošem tím mi po restartu zmizel i přístup na FF a IE (tedy nechodily e-maily, nefungovalo Skype apod. Nejsem žádný expert, ale nebylo by možné ve vlastnostech prg. YouTube Acceler. změnit nastavení a tím mu zamezit pravděpodobné ovládání mého NB? Nejsem Administrátor. Děkuji za pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hogoul
Datum: 03.08.16 18:11

není ten unlock nebo jak se tomu nadává stejný šméčko jako ten bordel, který tím chcheš odstranit? bylo by dobré vědět, odkud staženo.

doporučím program autoruns a process explorer

Ohodnoceno: 0x

Od: aleas
Datum: 03.08.16 18:25

nevím, Unlock jsem stáhla z adresy: unloc. cs.softonic. com můžete mi prosím příblížit, co myslíte tím: "program autoruns a process explorer" opravdu nerada by jsem instalovala nový OS. Moc děkuji za odpověď

Od: znalecsofta
Datum: 03.08.16 19:12

tuhle stránku považuji za spamware

Datum: 04.08.16 11:36

Mě by naopak zajímalo,zda někdo neví o nějakém free programu,který by zrychloval přehrávání flash videí.Obecně,ne jen v prohlížeči.

Od: firewall
Datum: 04.08.16 11:46

myslíš playbackrate například 2násobná? Jakým způsobem zrychlit? Rychlost přehrávání umí kdejaký moderní přehrávač , kmplayer, mpc-hc.

Dokonce i videa v prohlížeči jdou zrychlit a zpomalit, ovšem jen t,které jsou html video´, tedy vc tagu html video, stačí najít onen element video a nastavit atribut playbackRate na cokoli jiného než 1. , u flashových videí (jak by to jinak šlo na youtube, když je aktivní flash) to podle mě jde taky, ale neznám návod.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.