Srovnání obrazu

Od: Datum: 03.08.16 10:57 odpovědí: 5 změna: 04.08.16 13:36

Dobrý den.

Mám monitor Samsung SyncMaster 2223nw. Většinou po skončení práce ho vypínám tlačítkem v pravo dole. Problém spočívá v tom, že jsem nedávno omylem stiskl tačítko sousedící a to s názvem AUTO. Poté se mi obraz posunul cca 1 cm směrem dolu a je "zalezlý" tzn. spodní lišta s tlačítky programů není vidět, je schovaná. Když v menu dám korigovat obraz (posun horizontálně a vertikálně) podaří se mi ho posunout asi 0,5 cm nahoru, ale stále to nestačí. Neporadil by mi někdo jak obraz znovu optimálně srovnat?

Předem děkuji za rady.

Martin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.16 11:18

Stiskni to tlačítko "AUTO" ještě jednou a obraz by se měl vrátit do původního stavu. Taky se mi to stalo :)

Ohodnoceno: 0x

Od: martinjelinek
Datum: 03.08.16 11:23

Ne to nefunguje :)

Datum: 03.08.16 11:47

Zdravím. Martine, měl byste mít kromě nabídky MEMU (tu jste použil) ještě tlačítko SOURCE. To by mělo posunout obraz nahoru. Stiskněte. Jinak by mělo pomoci i: obnovit původní nastavení. Ať se zadaří. Ida

Od: martinjelinek
Datum: 03.08.16 11:58

Díky Ido, ale tlačítko source tam bohužel není. Zkusim někde najít manual pro monitor.

Datum: 04.08.16 13:36

Možná takto-jednou jsem posunoval obraz už ani nevím proč,ale obraz jsem srovnal-třeba u Vás je to blbost a nepůjde to.Tak moc se v tom zas nevyznám..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.