Částečné obnovení WIN 8.1

Od: Datum: 01.08.16 10:25 odpovědí: 1 změna: 01.08.16 10:33

Ahoj, nenačítá mi Windows 8.1 a potřebovala bych ho částečně obnovit nebo se dostat do nouzového režimu. Po zapnutí mi nabízí možnosti, jak problém vyřešit. Zkusila jsem přes Nastavení spuštění nouzový režim, ale počítač mi opět nenajede a objeví se diagnostika potíží a nabídka automatické opravy, která nefunguje.

Částečně obnovit také nejde, protože vyžaduje přihlášení správce, ale píše, že na počítači žádný správce není a já se nemůžu do Windowsu dostat, abych nastavení změnila. Jedinou možností je obnovení do továrního nastavení, ale přišla bych o všechny soubory a to bych byla nerada. Nevíte, co s tím? :( Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.16 10:33
avatar

Obnovení do továrního nastavení lze udělat i při zachování všech souborů,jen musíš tuto možnost zaškrnout nebo označit (či jak to tam je).To samé se děje při upgradu na W 10.Označím zachovat soubory a je to.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.