Editor videa (s předpřipravenými efekty)

Od: Datum: 27.07.16 04:07 odpovědí: 4 změna: 29.07.16 08:50

Dobrý den, potřeboval bych pomoc, jestli neznáte program pro editaci videa, který má už předpřipravené efekty, které automaticky změní videa dle efektu, ať nemusím dělat efekty ručně v nějakých editovacích programech?


doplněno 28.07.16 03:47:

jakékoliv efekty, např změna barvy videa, nějaký předmět letající během video záznamu dokola a podobně. Tak jako je to u fotek u PhotoRetrica, tak jestli existuje něco na tento způsob pro videa. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.07.16 11:42
avatar
Z otázky není zřejmé, o co Ti jde. Nicméně za mne, mohu-li poradit - vykašli se na efekty, jediné efekty, které je potřeba je prolínačka, stmívačka. Jinak vytvoříš kýčovité dílko,na které se nedá dívat.
Jinak - zřejmě hledáš nelineární editor videa. Já používám linuxový kdenlive, s win alternativou neporadímn
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 27.07.16 11:56

Automaticky? Vždy musíte dát někde nějaký povel, příkaz, aby na video ( scénu ) byl aplikován ten či onen efekt použitého editoru. Tam jsou připravené efekty a jen je použít. A předpřipravené, to znamená podle mne předem určité zvolené a ještě parametry doladěné (vlastní nastavení ), můžete uložit v editoru a pak je podle potřeby vyvolat a aplikovat na video. Nevím, možná myslíte něco jiného a to vám tady snad někdo poradí. Jinak asi víte, že se video přenese na časovou osu, udělají úpravy či efekty a exportuje do nové podoby.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strihac
Datum: 27.07.16 16:30

Já doporučuji Adobe Premiere, na efekty Adobe After Effects a na 3D grafiku Cinema 4D. Jinak nevím, co myslíte předpřipravenými efekty. Na každý projekt jsou třeba efekty jiné, a je je třeba přispůsobit danému projektu, záběru. Neexistuje žádný univerzální efekt, který by se hodil kamkoliv. Efekty jinak než ručně dělat nelze, pokaždé potřebujete jiný efekt. A ano, samozřejmě, dělání efektů zabere spousty hodin, ale jinak se to dělat nedá. Počítač sám nepozná, co do scény potřebujete a jak chcete, aby to vypadalo. Jediný takový efekt, který funguje celkem automaticky je nějaké základní klíčování, tam nastavíte jen barvu a několik parametrů a zbytek provede software automaticky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 29.07.16 08:50

V lepších editorech videa je spousta efektů které lze aplikovat na scény, včetně efektů retra, barev, od černobílé přes sépií po různé barvy, škrábanců, zrnitost starého filmu a pod. Vše lze nastavit, sílu efektu, individálně a efekty kombinovat dle potřeby. O létajících předmětech a vložení do obrazu tedy nevím.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.