Obnovení win 10 - jak na to

Od: Datum: 26.07.16 20:58 odpovědí: 4 změna: 27.07.16 09:00

Klekl mne počítač a při instalace to po mne požadovalo instalaci bootovacího CD.PO vloýení a instalaci CD mne však

přestala fungovat myš a tudíž nemohu pokračovat v další instalaci.Prosím o radu jakým způsobem myš rozchodit.Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.07.16 07:19

Dobrý den, odhaduji, že máte myš bezdrátovou. Zkuste vše znovu, ale s myší do USB portu (tedy, s kabelem). Zdravím!

doplněno 27.07.16 08:41:

Otázkou je, jestli máte správně vypálené CD, resp. originál instalačku nebo nějaké opravné.

Také nelze takto poznat, jak to vše probíhá - CD zřejmě nabootuje, ale kam až se dostanete?

Instalujete OS nebo opravujete OS? Kurzor se neukáže vůbec nebo po čase zmizí?

doplněno 27.07.16 09:05:

Aha, tak to jsem nikdy nedělal. Já jsem v případě potíží přešel hned po startu PC klávesou F8 do té nabídky a tam jsem volil Nouzový režim. Žádné CD jsem nepoužíval, tak už Vám více neporadím.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.07.16 08:30

Zkoušel jsem již vše,ale nic nepomohlo.Myš stále nereaguje,ať bezdrát nebo s drátem.Celý cyklus s bootovacím progremem jsem opakoval,rovněž bez účinku.Tak nevím,kde je zádrhel.

Datum: 27.07.16 09:00

Provádím opravu OS,ze začátku instalace je vidět kurzor na monitoru,který však po chvíli zmizí.Je to vždy,když přejdu na příkaz,přejít do tov.nastavení.

Datum: 27.07.16 07:31

Pokud nejde myš, zkus to pomocí klávesnice. Ale myš by měla fungovat i bezdrátová. Zkus ji přepnout do jiného usb portu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.