Nejlepší ochrana pc zdarma

Od: Datum: 25.07.16 21:04 odpovědí: 8 změna: 27.07.16 16:17

dobrý den, prosím, mám dotaz-jaká je nejlepší ochrana pc?- avast, avg? nebo i jiné? mám ještě na 18 dní kaspersky. děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.16 21:16

Každej ti bude chválit to svý, s čím je spokojenej.

Já používám Comodo. Spokojenost maximální.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.07.16 21:22

Tak Comodo Internet Security jsem tak rychle odinstaloval jak rychle jsem to nainstaloval. A už to nechcu ani vidět.

Datum: 25.07.16 22:17

Já mám Avast free na jednom záložním NTB, na druhém hlavním NTB mám jeho placenou verzi. Nepoznala jsem rozdíl, akorát v ceně, no. Měla jsem placeného Kasperského, už nemám. Pak mám ještě free advantage system care, to taky cosi vyčistí. Mně ty antiviry připadají všechny na jedno brdo.

Datum: 25.07.16 22:20

Já mám zapnutýho Defendera, aby se neřeklo, a to mi stačí. Jednou za čas projedu počítač ESET Online Scannerem, který je zdarma, a už dlouho je čistý.

Od: pc®
Datum: 25.07.16 22:29

Dobrá záloha systému to spraví.

Acronis True Image v češtině (stačí cd verze) vám ji udělá pohodě a nemusíte řešit antivir.

http://dl2.acronis.com/s/AcronisTrueImage2016_6027.iso

Datum: 26.07.16 00:17
Doporučuji avast nebo Aviru
Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.07.16 12:03
Protože nepíšeš že by antivirak musel být za každou cenu zdarma, nedá mi to abych nevzpomněl na staré zlaté časy kdy jsem se pohyboval ve Warez komunitách. To nejlepší a skutečně bezkonkurenční co se tenkrát dalo ukrást byl Norton internet security. Proti tomu byl i tehdy nejpopulárnejší NOD slabý čajíček. Dneska jedu na Comodo protože jsou tradiční výrobci firewallů a dobrý firewall sám o sobě je stokrát lepší než špatný antivir.

Od: uzivatel
Datum: 27.07.16 16:17

Já používám Windows Defender a přibližně 1 měsíčně zapnu Eset Online Scanner. A stačí mi to. Záleží taky, co na počítači děláte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.