Nejdou stahovat některé programy

Od: Datum: 24.07.16 10:23 odpovědí: 4 změna: 28.07.16 21:40

Prosím, poraďte. Při dělání pořádku u PC jsem odpojila všechny kabely a pak jsem opět zapojila jen ty, které jsou používatelné. Jenže po opětovném puštění mi sice PC normálně pracuje, ale nejdou mi nainstalovat některé programy, které jsem tam měla. Stáhne se to, na ploše je ikona staženého souboru, ale program nejde spustit. Po kliknutí na spouštěcí soubor se nic neděje. Normálně ale jsou všechny položky vidět v nainstalovaném souboru. Když jsem najela na Zařízení a tiskárny, tak mi to u kategorie Stolní počítač píše: Microsoft ASATAP adaptér - Toto zařízení nelze spustit. (Kód 10) a svítí tam žlutý trojúhelník. Přitom ve Správci zařízení je napsáno: Ovladač tohoto zařízení je aktuální. Můžete mi někdo poradit, co s tím? Mám W7. Nejsem velký znalec PC, pouze uživatel, tak jestli by to šlo, můžete mi poradit trochu srozumitelně? Děkuji moc za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pc®
Datum: 24.07.16 18:13

Mám takový tušení, že jste si sama odpověděla:

Při dělání pořádku u PC jsem odpojila všechny kabely a pak jsem opět zapojila jen ty, které jsou používatelné.

Zřejmě kabel tiskárny není zapojený (proto správce píše správné ovladače, ale nelze zařízení použít).

Otázkou je, jaký pořádek jste dělala.(ale to my nevíme)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirca
Datum: 25.07.16 08:24

No, tím pořádkem jsem myslela, že jsem odstavila stolek s PC a luxovala za ním. Také tam je množství kabelů (PC, video, TV ...). Chtěla jsem ty kabely sepnout. Video už nepoužíváme, proto jsem ten kabel dala pryč a znovu zapojila všechny ostatní. Všechno jde v pořádku i tiskárna, jenom PC hlásí, že má nějakou chybu.

Datum: 26.07.16 00:16

Vím že by to mělo být fuk , ale zkuste dát kabel od té tiskárny do té pozice co byl minule.Pokud jste jej dala tam kde byl, a stejně to nejde, tak zkuste odinstalovat a nainstalovat zas tu tiskárnu,to by mělo pomoct.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mirca
Datum: 28.07.16 21:40

Zkusím to, děkuji za odpověď.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.