Psát do dokumentu v emailu v pdf

Od: Datum: 19.07.16 16:18 odpovědí: 5 změna: 20.07.16 09:56

nevím jak psát do dokumentu v došlé poště v pdf


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.16 17:02
avatar

Já umím jen vypsat PDF jídelníček a zase odeslat(Objednávka mražené stravy na víkend s dovážkou)Vozí to v Pátek tak do kolonky napíši jen PA(Jako Pátek a datum viz obrázek -1 červenec tak PA-1)Víc neumím.Jen v PDF klik na vypsat a klik na řádek a mohu psát-pak zavřit PDF-uložit změny v dokumentu a emailem odešlu.


doplněno 19.07.16 17:12:

Jsou tu Rádci experti poradi Vám více počkejte na dalš rady a když něco nepůjde tak zas ptejte.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: scv®
Datum: 19.07.16 17:20
avatar

PDF není formát, který by byl určený k editaci. Pokud nejde o PDF s připravenými kolonkami k vyplnění, tak do něj nejspíše psát nepůjde. Ale některými programy upravovat jde.. např. těmi značně zpoplatněnými od Adobe a někdo zde na Poraďte zmiňoval i Inkscape. Podobných otázek tu proběhla už spousta, viz. např.: odkaz 1, odkaz 2, odkaz 3.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.16 18:59
avatar

Formát PDF je určen pro finální dokumenty, u kterých není jakákoliv úprava žádoucí. Například elektronické faktury, výpisy z účtů a podobně. Běžnými prostředky dokumenty v tomhle formátu nelze upravovat. Lze je sice někdy převést do formátu jiného, ale od originálu se většinou svým formátováním značně liší. Ve výše uvedených odkazech najdete programy na otevření a přečtení souborů PDF, nkoliv na jejich úpravu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.07.16 09:56
avatar

Většinou to nejde (Planetka dostává formulář, u kterého odesilatel povolil možnost vyplnit některá okénka).

Jak velký je ten dokument? Obsahuje jenom text nebo i obrázky? Některé dokumenty PDF se podaří s částečným úspěchem převést např. do formátu DOC (často se ale rozhodí formátování, někdy i kódování), který pak lze upravovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.