Nejde mi odpověď na jeden seniorský web

Od: Datum: 19.07.16 16:12 odpovědí: 5 změna: 20.07.16 10:04

Občas navštěvuji jeden seniorský web, občas někomu odepíšu, nikdy jsem s tím neměla problém, nic jsem nezměnila ve svém pc,nyní už týden se sice připojím, ale když chci někomu odpovědět, objeví se mi tam, chybná hláška - viz dole. Adresu na webmastera mi odmítli dát a napsali mi, že web vpořádku běží a že je chyba u mě. Nevíte někdo, co hláška říká? Moc děkuji.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: fwrite(): send of 6 bytes failed with errno=32 Broken pipe

Filename: libraries/Email.php

Line Number: 1795

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 19.07.16 22:39

Pokud chcete něco řešit, napište jaký web to je, zda tam je nutné přihlášení, když chcete odepisovat, jaký používáte prohlížeč, zda je aktualizovaný, jaký máte operační systém v PC - je taktéž aktualizovaný... Aby vám někdo mohl skutečně pomoci, musí to na tom webu vyzkoušet. Jinak to plácání prázdné slámy.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.07.16 23:05
Chyba NENI u vas. Jedná se o chybu scripti na serveru (PHP je programovaci jazyk co je na strane serveru). Jsem PHP programator a tyhle hlasky znam az moc dobre :D
Je mozne, ze tamnejsi webmaster delal nejake upravy.. Ostatnim lidem to jde v poradku?
Ta hlaska rika, ze doslo k chybe v zapisu do souboru (fwrite)

Datum: 19.07.16 23:22

Dejte sem odkaz na ten web.

Datum: 20.07.16 08:24

www.seniorum.cz

přihlašovat se tam může, ale i nemusí, zoušela jsem, tam, podat inzerát,to mi jde, ale odpovídat ne

Datum: 20.07.16 10:04

Zkuste je kontaktovat znovu, vypadá to, že je chyba u nich.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.