Jak udělat webové stránky?

Od: Datum: 11.07.16 14:04 odpovědí: 6 změna: 12.07.16 23:21

Ahoj všem,

prosím poradte. Potřeboval bych jednoduché webové stránky pro svou firmu. Nechci e-shop, jen info, kontakty, případné akční nabídky, fota. A potřebuju, aby to mohl ovládat i takový počítačový analfabet, jako jsem já (s tvorbou webu nemám absolutně žádné zkušenosti). Takže ideálně něco, jako je platforma e-stranky, jenomže tam zase nemůžete zveřejnit komerční obsah. To je jedna věc.

A taky potřebuju poradit, jak to pak udělat, abych své stránky vytvořené někde na free prostoru s adresou třeba www.obchod-u-osla.webyzdarma.cz pak mohl převést na www.obchod-u-osla.cz a jak tohle vůbec zařídit.

Fakt o tom nic nevím, proto ti, milý rádče, děkuji předem za jakékoliv info...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.16 15:01
avatar

Jezevče, umíš XHTML a CSS? Ne? Tak zkus něco na způsob wordpressu, webnode apod. U webnode.cz je možné za úplatu mít i firemní stránky s vlastní doménou prvního řádu. Ale zaplatíš si za to...mrkni si na jejich ceník. Ale můžeš je pak užívat, jak libo ráčí, protože to bude tvoje. U Wordpressu je třeba umět jeho ovládání a někde mít hosting. Anebo můžeš zkusit najít si webdesignéra, který ti webové stránky navrhne. Ale to se taky platí, pak si zaplatíš za hosting...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: narudesu
Datum: 12.07.16 21:07

Nejlepší bude použít asi Wordpress, ten má ovládání poněkud jednoduché a pro počítačové analfabety nabízí www.endora.cz možnost nahrání Wordpressu jedním klikem. Pro Wordpress je možné i zakoupit nějaké dobře vypadající šablony, které usnadní prezentaci na webu za poměrně nízkou cenu. Například je možné je sehnat na themeforest.net. Nicméně nějaké to technické dovzdělání by se určitě do budoucna hodilo. Nicméně jednodušeji to už snad ani nejde za zachování kvalitní webové prezentace. Good luck!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 22:05
avatar

Začal bych tím, že si uděláte jednu nebo dvě stránky ve Wordu, uložíte jako HTML a pak vyvěsíte někam na free web. Naučíte se používat FTP a zhruba si ujasníte jak co funguje. Není to nic profi, ale když nemáte tušení jestli vás to bude bavit, nemá smysl učit se programovat. Můžete dosadit aktuální datum, počítadlo, nějaký ten baner. Pokud vytrváte, skočte na vyšší level.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 22:11
avatar

Pro tebe bude nejvhodnější nějaký web pro firemní prezentaci zdarma, třeba zde. Zvládne to i laik, a splní to tvoje požadavky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 12.07.16 22:12

Co udělá malíř pokojů, když se mu pokazí auto? Možná by to také sám opravil, ale nechá to opravit od automechanika a drží se svého řemesla, na opravu si vydělá svou prací.

Co udělá auomechanik, když potřebuje vymalovat? Možná by si sám také vymaloval, zjistil jaké barvy jsou nejlepší, jak se mají ředit, jak se dělá první nátěr, jestli a jak hustý druhý nátěr, jak udělat stropy, co k tomu potřebuje, koupil by si štětku, váleček, kyblíky, barvu, ale zcela rozumně věnuje svůj vzácný čas svému řemeslu a vydělá si na malíře, který mu to udělá lépe a rychleji, protože to umí.

Pochopil jsem, co jsem vám chtěl naznačit?


doplněno 13.07.16 07:47:

stručně: věnujte se svému byznysu a webovou stránku nechte udělat někomu, kdo se tím zabývá. Nejen že ušetříte čas, ale nepěkná, začátečnicky udělaná stránka vašemu byznysu neprospěje, ba naopak.Nechte stránku udělat někomu, kdo to umí, aby to vypadlo a umí zařídit i webovou adresu a přpadnou další správu vaší stránky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.07.16 23:21
avatar

Bohužel malíř ani automechanik se za celý život nic jiného nenaučí a v šedesáti zjistí, že jen bouchaly peníze a život jim utekl mezi prsty.Někdy si chce jeden opravit auto a druhý vymalovat byt ... jen tak. Pochopil jste co jsem tím chtěl naznačit?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.