Nová webová stránka

Od: Datum: 30.06.16 13:43 odpovědí: 5 změna: 22.07.16 18:49

Dobrý den, mám jednu otázku

Tvořím si webovou stránku na Webnode a mám jednu důležitou otázku: Chci to udělat tak, abych nemusel všechno psát na jednu stránku, ale takovou tu věc - nadpis s tlačítkem, že když na něj kliknete, otevře se vám další podrubrika. A pak máte možnost napsat odkaz na danou službu. To právě nevím, jak mám udělat. To si mám jako vytvořit novou stránku a na té vybudovat danou službu a odkaz vložit na původní stránku, nebo jak jinak by to šlo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.16 14:10

Od všech online webových editorů jsem upustil. Nemají tolik možností a nastavení pro speciální účely. Pokud člověk neumí html, ale myslí to z webem trochu vážně, existují wysiwyg editory. Stránka se jednoduše vytvoří systémem vlož a přesuň. Pak se to celé nahraje na nějaký webový prostor. Sám používám program Web Page Maker. Není nijak drahý a práce je s ním příjemná. Webový prostor mám u Wedos za pár korun. Výsledek je zde, je to soukromý web, doufám že mi bude odkaz prominut .www.reeltoreel.cz

Ohodnoceno: 0x

Od: zakldnideska
Datum: 30.06.16 21:50
uprimne je to hnus a ty jsi za to ještě platil za ten maker? To už bych raději zainvestoval do knihy tvorba www stránek pro začátečníky za nějakých 200 Kč. Výsledek bude vypadat asi tak 256x líp než tohle.

Datum: 22.07.16 18:49

Každý nemá buňky na to se učit html..Jinak děkuji za chválu, a když už si tykáme, máš nějaký svůj web, na kterém bych se mohl poučit, jak má správně takový web vypadat? ...

Datum: 04.07.16 02:07

Rybajdo, nezlobte se, ale odkazovaný web nesplňuje běžné webové standardy, určitě bych jej nedoporučila začátečníkovi jako příklad. A už vůbec ne wysiwig editory, jejichž výsledkem bývá ještě horší kód, než ten Váš...

K dotazu: Ano, udělejte to tak, jak popisujete. A jestli to s webem myslíte vážně, seznamte se alespoň se základy HTML, CSS a sémantiky.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.07.16 09:40
Doporučuji alespoň WordPress, na mnoho hostingových službách se dá kliknutím nainstalovat a potom je v češtině.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.