Fake účet na Facebooku

Od: Datum: 28.06.16 18:28 odpovědí: 2 změna: 29.06.16 11:25

Čau, nedávno jsem zjístil od spolužáků, že mám na facebooku založený fake účet. Mám tam fotku kde mám ještě nějak 9 let :D Ale to hlaví co mi vadí je to, že mi tam někdo píše přes ten fake účet blbosti a ještě píše chyby jak nějaké 7 leté děcko. Já taky nepíšu normálně nějak dobře a ani mi vůbec nevadí když někdo napíše pár chyb ale on tam píše fakt hrozně. Kdybych věděl kdo mi to založil tak bych si to vyřešil klidně, ale já to nevím a ještě k tomu nechci mít nějaké zbytečné problémy. Otázka ale je taková - Vím že je možnost ten fake profil zablokovat tak aby neměl možnost ho používat když to není opravdu on. Jenže bohužel nevím jak. Má tady někdo s zablokováním fake profilu zkušenosti? Otázku na tohle jsem hledal ale nejak to nemůžu najít tak bych byl rád kdyby mi někdo poradil.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.16 19:08

Nejjednodušší bude, když účet nahlásí několik spolužáků (pokud jej nahlásí více lidí, bude rychleji zablokován). Další možnost je "převést" si účet na sebe.

Ohodnoceno: 1x

Od: star
Datum: 28.06.16 19:30

No ono já se s něma moc nekamarádím :D Teď jsem zase zkoušel nahlásit že je to fake účet ale odpověděli mi, že to neporušuje Zásady komunity. Sice jsem už zjístil jak zablokovat ten profil a pravděpodobně to udělám ale pořád nevím. Ono asi stačí když vypíšu svoje jméno a doklad osobnosti - v tomto případě stačí se jen asi vyfotit. Jenže jak jsem psal, je mi na té fotce cca 8 let a teď mám 14 a hodně jsem se změnil takže nevím jestli to poznají.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.