Nejde zapnout Geometry dash

Od: Datum: 24.06.16 15:28 odpovědí: 1 změna: 29.06.16 15:56

Dobrý den, koupil jsem si na steamu Geometry dash a když dám hrát, tak se tam objeví jako, že se pouští a je tam i: StarDeath ve hře Geometry dash, ale přitom v ní nejsem. A asi po 10 sekundách to zmizí jako, že jí už nehraju. Zkusil jsem i přeinstalovat atd.. Neví někdo co s tím? Budu rád za radu. :-D

Kdyby něco můj skype: stardeathcz1

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.16 15:56

nikdy bych nečekal, že zrovna tady narazím na dalšího hráče, obzvlášť když je CZ komunita tak malá :P

každopádně řešení je hned několik

1. varianta: zkus nastavit na GeometryDash.exe režim kompatibility pro Windows 98, pokud to vyjde a hra se zapne, vypni ji a režim zruš, protože jinak bude hra blbnout

2. varianta: klikni na GD pravým tlačítkem u myši v seznamu her na steamu, dej vlastnosti, nastavit spouštěcí možnosti (set launch options) a tam do políčka napiš "windowed" (bez uvozovek), pak dej OK a zavřít a zkus hru zapnout (ilustrace: http://i.imgur.com/iwDzUj8.png )

kdyby nezabralo, napiš

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.