Po instalaci windows 10 pro nejde vypnout poč

Od: Datum: 21.06.16 22:19 odpovědí: 5 změna: 24.06.16 14:59
Dobrý den. Od té doby, co jsem si stáhnul windows 10 professional, mi nejde vypnout počítač. Normálně kliknu na tlačítko vypnout, obrazovka zhasne, ale kontrolka u počítače pořád svítí. Počítač se nevypne ani po půl hodině. Prosím poraďte mi. Moc Vám děkuji. Název počítače: HP Compaq 8000 Elite SFF Business PC.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.16 23:36

1/ vypnes ho zmacknutim vypinace po dobu 8 sekund

2/ zkus preinstalovat ovladac grafiky

3/ pokud to nepomuze, vrat tam puvodni operacni system

Ohodnoceno: 2x

Od: pc®
Datum: 22.06.16 01:03

Protože mi W10 nesmí přes práh, tak předpokládám že problém bude podobný jako ve Win7.

Možná příčina může být zakopaná v Možnostech napájení ke kterému vedou 2 cesty.

1, Ovládací panely - Možnosti napájení - Nastavení displeje - Převést PC do režimu spánku - zaškrtnout - Nikdy

(taktéž projdeme ostatní položky napájení)

2, Klik pravým myšítkem na Plochu - Přispusobit - Spořič Obrazovky - Změnit nastavení napájení - provedeme totéž co v bodě 1.

------------

A zase jsme u úžasných Windows 10, co jsou zadarmo.

V Redmontu vědí co je pro uživatele nejlepší a W10 se podle toho chová.

Kdo chce mít systém pod kontrolou tak si ponechá původní systém, kdo chce aby měl systém pod kontrolou uživatele, tak si pořídí W10.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.06.16 14:59

A co mi řekneš na to, že prakticky stejný problém jsem měl se dvěma verzemi Kubuntu?

Ohodnoceno: 0x

Od: alesstrnad
Datum: 22.06.16 07:17
Děkuji vám oběma. Pomohli jsme mi.
Datum: 22.06.16 11:26
Doporučuji stáhnout utilitu Never10,která zabrání nechtěné instalaci WIN 10.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.