Zásuvný modul pre zobrazenie webovej stránky

Od: Datum: 19.06.16 01:42 odpovědí: 4 změna: 19.06.16 17:57

Dobrý deň.

Prosím, poraďte, ako zistím, aký zásuvný modul potrebujem, nedá sa mi načítať webová stránka www.lux.sk. Aké zásuvné moduly sú potrebné? Vďaka.

Suzi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.06.16 06:13

Dobrý den, menu té stránky je ve flashi, tak Vám zřejmě chybí v prohlížeči zásuvný modul Adobe Flash Player. Stáhněte si ten správný pro Váš prohlížeč a OS viz odkaz a při vypnutém antiviru si ho nainstalujte. Zdravím!

https://get.adobe.com/cz/flashplayer/?no_redirect

doplněno 19.06.16 16:30:

suzi - stáhnete, vypnete prohlížeč, vypnete antivir a nainstalujete. Potom zase antivir spustíte a zapnete si prohlížeč - modul AFP by měl být v prohlížeči a funkční. O tom, že antivir může bránit instalaci, se píše už na té stránce (ona se někdy nedokončí). AFP používají snad všichni, kdož chtějí přehrát např. video ve flashi v prohlížeči. Ovšem, kdo se bojí, tak má dostupnou pouze část internetu (a o tom zbytku si nechá třeba vyprávět). Více pro Vás udělat nemohu.

doplněno 19.06.16 18:11:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 0x

Od: suzi
Datum: 19.06.16 13:11

Ďakujem za odpoveď.

Presne to som urobila, ale stránka sa mi aj tak nenačítala. Čo ďalej?

Datum: 19.06.16 13:14

No, neinštalovala som ho do prehliadača, to je fakt. Ani ho prehliadač nenašiel. Ale v PC je nainštalovaný. A prečo ho mám inštalovať pri vypnutom antivire? Nie je tento Adobe Flash Player nabúrateľný doplnok? Asi to radšej nebudem riskovať.

Datum: 19.06.16 17:57

OK, vďaka. Vykonané Funguje.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.