Vypadává internet

Od: Datum: 04.06.16 01:50 odpovědí: 2 změna: 07.06.16 12:13

Je zvláštní, že při diskuzi na Novinky.cz, aniž bylo použito vulgární či nespisovné vyjadřování, po chvilce vypadne internet a to i několikrát za den. Při brouzdání na jiných servrech se to neprojevuje. Nemáte s tím někdo zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.06.16 05:16
avatar

Dobrý den, skutečně Vám tato jedna stránka způsobuje výpadek celého internetového připojení do PC? Není to tak, že ta stránka prostě spadne, ale všechny ostatní fungují?

Zkoušel jste tu stránku po pádu znovu načíst - tlačítkem Reload nebo 2x klávesou F5?

Upřesněte to či vyzkoušejte. Zdravím!

doplněno 07.06.16 13:37:

Máte k vyzkoušení řadu možností. Zkusit si jiný prohlížeč, jestli bude i v něm stejný problém. Restartovat router nebo udělat jeho Reset a projít si jeho nastavení. Aktualizovat si ovladače k síťovému adaptéru v PC. Možná i Obnovení systému k datu, kdy to ještě vše fungovalo. Vypnout dočasně firewall a antivir, jestli tento problém nezpůsobují. Vyčistit si PC antivirem a programem CCleaner. Zkontrolovat si nastavení připojení k internetu. Zeptat se svého poskytovatele internetu, jestli není problém u něho. Buď něco z toho zkusíte či si na to pozvete někoho znalejšího přes PC.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: diskuter
Datum: 07.06.16 12:13

Při "Novinkách" to vypadne, postupně přestanou jít i ostatní weby. Ani nelze otevřít seznam.cz v novém okně. Prohlížeč zavřu a po nějaké chvíli opět otevřu. Nic se nezměnilo. Odpojím tedy internet, počkám nějakou chvíli a potom ho zase zapojím. Nějakou dobu to jde, než to zase vypadne. Takhle se to opakuje třeba několikrát za den, někdy to dokonce ani nechce naskočit vůbec. Následuje vypnutí celého počítače včetně internetu... Už mě to nebaví.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.