Problém s mapy.cz

Od: Datum: 03.06.16 19:18 odpovědí: 15 změna: 04.06.16 12:48

Dobrý den. Na žádném z prohlížečů se mi nenačtou mapy.cz. Mapy na google se načítají dobře. Je to chyba u mě, nebo je nějaká chyba u nich? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 03.06.16 19:22

Dobrý den, vyzkoušeno - Praha je stále na mapě vidět a je i na svém místě. Zdravím!

P.S. Hledejte problém u sebe v PC.

doplněno 03.06.16 19:36:

Pokud je to nefunkční ve všech prohlížečích, tak to odhaduji na blokaci ze strany antiviru nebo firewallu. Zkuste je dočasně zcela vypnout a v jednom prohlížeči zkusit onu stránku.

doplněno 03.06.16 19:56:

No, raději se v PC moc nevrtejte a počkejte třeba do zítra, jestli to opět naskočí. Ještě se tam zkuste dostat přes Google nebo si klepněte na můj odkaz, jestli uvidíte alespoň něco. Jinak, nevím.

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ybCrn0nWsXIJ: https://mapy.cz/+&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.06.16 19:29

Děkuji za rychlou reakci. Je to jediné co se nenačítá ani na jednom prohlížeči. Cookies vymazány, restartováno, nic jsem nestahoval, tak to je záhada. Povrtám se v tom.

Datum: 03.06.16 19:47

Zkusil jsem vypnout, ale bohužel nepomohlo.

Datum: 03.06.16 20:05

Tak na odkaz se nic neukázalo. Přes google jsem to zkoušel, nenačetlo se. Mapy na googlu jdou ale normálně. Počkám co se stane zítra. Zatím děkuji, zítra dám vědět.

Datum: 04.06.16 12:48

Dobrý den. Tak na IE se mapy rozběhly, ale na Firefoxu nic. No nevadí, třeba se to rozběhne, alespoň, že jdou na IE. Já si samozřejmě mohu vybrat i jiné mapy v případě potřeby, spíš jde o to, že mě štve čím to může být, když ve středu to fungovalo, ve čtvrtek jsem tam nebyl, tak nevím a včera jsem zjistil, že to nejde. Přitom jsem nic neinstaloval alespoň měsíc. No a čím to, že na Exploreru to začlo fungovat, taky nevím. Ze začátku se to sice načítalo děsně pomalu, ale teď už to je dobré. Včera se to ale ani na IE nenačetlo. Každopádně děkuji za snahu pomoci.

Datum: 03.06.16 19:24

To teda nevím, mám mozillu a okamžitě se to načetlo.

Datum: 03.06.16 19:30

Také děkuji za rychlou reakci. Je jasné, že to je chyba u mě. Jen nevím kde.

Datum: 03.06.16 20:07
Skúste ísť do :C:WindowsSystem32driversetchost a ten otvorte v poznámkovom bloku a pozrite,či tam nieje tá vaša stránka čo ju nechce načítať a ak je tak ju zmažte a zatvorte poznámkový blok.

Datum: 03.06.16 20:59

Tak jsem se tam dostal, otevřel v PB, ale ta stránka tam není.

Datum: 03.06.16 21:11

registry pročištěny? třeba v ccleaneru?

Datum: 03.06.16 21:24

Ano. čistil jsem Ccleanerem.

Od: bour
Datum: 03.06.16 21:13

A co ukazuje konzole v prohlížeči u requestů (záložka síť nebo traffic

Datum: 03.06.16 21:25

Tady přesně nevím co udělat.

Od: bour
Datum: 03.06.16 21:28

F12 nebo ctrl shift i a pře relaoadu stránky by měly přibývat záznamy., Zjistit, zda se načetly všechny důležité( některé jso uzbytečné rekkamní svinstvo a podobný balast) , obvykle ty blokované jso učerveně

Datum: 03.06.16 21:39

Už jsem se tam dostal. Jenže je tam kopa údajů a pro mě španělská vesnice.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.