PayPal problém

Od: Datum: 31.05.16 17:12 odpovědí: 5 změna: 31.08.16 18:07

ahoj vyznáse někdo v Pay palu mám tam udělaný učet a mam už i přidanou debitní kartu ale nemžu si převést peníze.Klasickým převodem nechci pač to trvá 2 dny.Pokud kliknu na "Add funds to your account instantly" tak mi to hodí nějaky "truslty" kde mám zadat nějaky jmeno+heslo nikde sem nic neregistroval na nějkym "trustly" pomuže někdo?:D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.16 17:44

pokud potrebujete neco zaplatit na internetu nemusite tam mit zadne penize, to se strhne z karty, kterou jak pisete uz mate sparovanou

Ohodnoceno: 0x

Od: joes
Datum: 31.05.16 18:06

aha to mi nedošlo hmm skusím to děkuji :)

Od: hk
Datum: 31.05.16 18:13

Tak, jak jste si myslel, že to funguje, pracuje jiný systém s názvem ClicandBuy. To je defakto peněženka, kam si pošlete z účtu peníze a nákup provedete odpočtem z vytvořeného konta. PP je jiný - při nákupu jde o přímé propojení s vaším účtem ale výhodou je, že obchodník dostene peníze, ale nevidí číslo karty, číslo vašeho účtu.

Datum: 31.08.16 10:04

Já mám s PayPalem problémy 2.

1) Nelze přidat PK, píše mi to "Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account." (Je nám líto, nemůžeme přidat tuto kartu. Prosím, zkuste přidat jinou kartu ke svému účtu.) Jinou kartu nemám !

2) Mám zablokovaný účet (asi to blokují automatiky?), poslal jsem tam 2x oskenovaný papírový výpis z banky a oboustranně vyfocený OP s vymazanými citlivými údaji (jako číslo OP, místo narození, rodné číslo, číslo OP). Je to už týden a zatím nic, jak dlouho to trvá?

doplněno 31.08.16 15:28:

Přišla mi opětovná prosba o hodnocení odpovědi paypalu. Tak jsem dal špatné hodnocení a napsal, že odpověď nepřišla a mám zablokovaný účet. přišel mi mail, že doklady musejí být v původním znění, bez vymazaných částí. Poslal jsem tedy oskenovaný OP a doklad je OK, poslal jsem nový dopis z banky a je in progres. Bohužel karta equa bank, ačkoliv jsem nastavil limity (a peníze jsem tento týden nevybíral a na účtu jsou), tak prostě na PP nejde přidat. Píšu jim tedy proto znovu, ale nevím už jinak co dělat.

doplněno 31.08.16 17:58:

Tak účet zprovoznili, ale karta stále nejde přidat :(

Datum: 31.08.16 18:07

Tak zkusil jsem to znovu, karta přidána. Bylo u ní zelené NEW, dal jsem Confirm (potvrdit) a teď je oranžová (ready to confirm). Teď mi odečtou nějaké peníze z účtu, v popisu aukce je kód a ten tam vložím. Tak snad už to bude OK.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.