Nelze se mi přihlásit do emailu na seznamu

Od: Datum: 31.05.16 10:39 odpovědí: 12 změna: 12.06.16 09:04

Dobrý den,prosím o radu: nemůžu se připojit k emailu na seznamu,když zadám jméno a heslo tak se mi to vrátí zpět na přihlášení do seznamu obě pole se vymažou a tak je to stále dokola,poradíte mi co dělám špatně,děkuji Vítková M.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: danndys
Datum: 31.05.16 11:13

Nerozesíláte mnoho emailů? Další možností je kontaktovat technickou podporu přímo na Seznamu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.05.16 14:37

Resil jsem uz nekolikrat a pokazde s jinym zpusobem.

Nekdy staci vycistit cache internetoveho prohlizece. - nepisete, jaky mate prohlizec, ale kdyz si stahnete program Ccleaner, nainstalujete a spustite ve vychozim nastaveni - vycisti jen to, co je skutecne potreba. (zde obrazkovy navod : http://www.cistepc.cz/ccleaner/ )

Jindy pomohlo aktualizovat internetovy prohlizec. V zavislosti na operacnim systemu muzete mit zastaraly prohlizec (Win XP podporovali max IE6 (dnes uz je verze IE11)) - jinak nemusite si lamat hlavu s aktualizacema a verzema, ale muzete rovnou vyzkouset jiny prohlizec : Firefox : http://www.mozilla.cz/stahnout/firefox/ , Goochle chrome : https://www.google.com/chrome/browser/desktop/index.html

Jednou jsem mel problemy ze seznamem, protoze nebyl na pocitaci spravne nastaven cas.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.06.16 07:49

Máte povolena cookies?

Od: coco
Datum: 01.06.16 08:13

Pokud to predtim uz fungovalo (neni to prvni prihlasovani noveho emailu), tak zkuste jen restart ! Nekdy to pomuze.

doplněno 01.06.16 12:32:

V posledni dobe se Seznam porad nejak "vylepšuje", takze skoro denne je s necim problem, ja jsem zaznamenala aktualne renovaci mesicniho tv programu, ktery byl jeste nedavno zcela funkcni v puvodni verzi, ovsem ted nabiha zpomalene nebo vubec *zed* A jeste tam provokativne vlozili dotaz " jak se vam libi"? *smich* Nekdy se taky po kliknuti na program zcela vyradi prohlizec z provozu a musim restartovat.

Datum: 01.06.16 10:20
Já ti odpovím trochu jinak. Snad všichni kolem mě měli tento problém a koneckonců i já v začátcích s počítačem jsem ho měl. Řešení je jednoduchý, trvalý a hlavně stále funkční.
Nainstaluj si nějakýho emajlového klienta. Třeba klasiku Thunderbird. Pak si ho nastav a už nepoznáš žádný problém s emailem.

Datum: 01.06.16 22:43

Já se občas taky nevšimnu, že tam zadávám velký písmena místo malých a naopak.Neděláte chybu v tom?

Od: jofa®
Datum: 02.06.16 08:59

Nedávno jsem ten samý problém zde řešil. Žádný restarty, ccleaner a pod. nezabralo. Možná by se to nechalo vyřešit i jinak, ale mne pomohla změna hesla a bylo to vyřešeno.

Datum: 02.06.16 09:07

Myslím, že kdyby pí.Vítková psala špatně heslo, tak by jí to napsalo "Chybně zadané heslo nebo uživatelské jméno" a nepsala by do diskuse dotaz "tak se mi to vrátí zpět na přihlášení do seznamu obě pole se vymažou a tak je to stále dokola"

... to jen k radám ohledně správnosti psaní hesla či jeho změny.

Od: vitkovam
Datum: 02.06.16 11:26
Diky za vsechny odpovedi,ale nepomohla ani zmena hesla,tak jsem pc predala do rukou odbornikům diky vsem Vitkova M.
Datum: 02.06.16 12:01
Tak aby jsi mohla změnit heslo, musíš se napřed do toho emailu dostat. Tudíž tomu až tak úplně nerozumím, kde a jaký heslo jsi změnila.

Od: jofa®
Datum: 02.06.16 12:48

No já to měl tak, že jsem se nemohl na svoje heslo přihlásit a hodilo to tabulku, že se někdo pokuší na mne přihlásit, nebo tak nějak. Musel jsem na svoje staré heslo poslat nové i s číslem telefonu. Poslali kod a potom staré heslo jsem musel zrušit. Tak odborník už bude vědět co jsem musel udělat. Potom to už chodilo na nové heslo. Berte můj popis s rezervou, ale tak nějak to bylo. Neteř to dělala a já jen přihlížel.

Datum: 12.06.16 09:04

Důvod může být také ten, že jste se hodně dlouho na tu adresu nepřihlásila. Mě takhle seznam také jednu adresu smazal a protože jsem tam neuvedla upozornění aby mi zaslali na jinou adresu, tak jsem žádné upozornění nedostala a o adresu jsem trvale přišla.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.