Co s videi?

Od: Datum: 26.05.16 17:42 odpovědí: 3 změna: 26.05.16 19:10

Zdravím,mam spoustu videí,rodinné akce,výlety.Já se na video vydržím dívat celou dobu,ale ostatní říkají ať ho sestříhá.Ale právě chci aby to bylo jako ve skutečnosti,takže žádná hudba a nic takového.Poraďte co s tím udělat.Také nevím jaký program na střih.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 26.05.16 17:51
avatar

Tobě doporučuji nechat si původní nesestříhaná videa, ale pro ostatní můžeš vytvořit vystříhané verze. Celkem jednoduchý program na střih mi připadá třeba AVIDEMUX.

Ohledně zvuku - nic bych nepřidával. Méně práce, žádné problémy se svědomím ohledně autorských práv (protože vlastní hudbu bys asi netvořil), žádné rušení už tak (obvykle) snížené srozumitelnosti hovoru v záznamu. Ale je to věcí vkusu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jofa®
Datum: 26.05.16 18:55

Vždy působí lépe video, které má má nějaký řád, střih ve vhodný okamžik, podbarvit hudbou, kde jsou "hluchá" místa, úvodní titulky o co vlastně jde, závěrečné titulky. Taková časová hranice, kdy je to pro sledující únosné, je tak kolem 15-20 minut. Do této doby sestřihněte video na to podstatné, čím chcete diváky zaujmout a co i pro ně bude zajímavé. Vhodné a s citem použíté přechody mezi záběry (prolínání) video ještě umocní. Třeba editor Pinnacle Studio má na výběr hudbu a zvuky, kde nemusíte mít strach o nějaká autorská práva. Je toho více, jak na to, ale to je na dlouho.a musí být také v člověku tvůrčí cit a talent.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bour
Datum: 26.05.16 19:10

Alespoň jednu věc bych udělal - normalizoval zvuk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.