Nestane se nic když

Od: Datum: 23.05.16 14:45 odpovědí: 6 změna: 23.05.16 18:42

Nestane se nic kdyz mám zdroj 250V - 500​V max a mám starej kabel z windows XP asi z roku 2004 z taiwanu a ted jsem ho zapojil do windows 10?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.16 14:48

Operačnímu systému je uplně jedno jaký kabel máte .) hlavní je pokud pasuje a má potřebné parametry (správné konektory, proudová zátěž)

Ohodnoceno: 0x

Od: alobercz
Datum: 23.05.16 14:51

Jak mám zjistit proudovou zátěž?

Datum: 23.05.16 15:07

Tak zdroj je na 230V .. všechny zdroje na trhu jsou na 230V .. doma máte maximálně 400V. U zdroje nerozhodují Volty ale Watty .. tedy má 500W - tomu bych věřil. Kabel je irelevantní ( zde rozhoduje průřez, pokud je to originální kabel není co řešit) , stejně tak výkon zdroje .. ať jsou tam XP nebo 10.

Datum: 23.05.16 16:11

*zed*

doplněno 23.05.16 18:44:

Co se tyce veci ze zasuvky, pokud to pasuje, neni co resit. Ale radsi se zeptejte pokud budete mit dalsi otazky, je lepsi se zeptat nez vyhoret.

Datum: 23.05.16 16:59

monohakon - Ale no tak! Šetřte si tu hlavu trochu! V budoucnu se Vám možná ještě bude hodit. Že považujete otázku za absurdní ještě neznamená, že ji tak vidí tazatel. Každý nemůže všemu rozumět. Zkuste mu spíš vysvětlit, v čem absurdnost té otázky vězí.

Datum: 23.05.16 18:42

Hodili by se smajlici "facepalm" a "pokerface", mlaceni hlavou o zed je bolestive, uz tak mi hlava tresti z vsech politiku, sjw, ridicu, cyklistu a ja nevim koho jeste, za kazdym rohem ciha blbec. A pak nekdo polozi takovouhle otazku a ja jdu do kolen.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.