Adobe lightroom

Od: Datum: 17.05.16 15:12 odpovědí: 2 změna: 17.05.16 21:58

poradite mi prosim vas nekdo jak ulozit fotku na lightroom photoshopu? hodnekrat mi byloreceno ze mam na upravenou fotku kliknout pravym tlacitkem na mysi, ale ulozit mi to neslo, presneji tam ani zadne ,,ulozit,, nebylo

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.16 20:23

A kopírovať tam nieje? Ak áno,tak ako vám vraveli,pravým tlačítkom na fotku,vybrať kopírovať,kliknúť na výber ľavým,potom ísť do zložky kde to chcete uložiť,tam zaze kliknúť pravým tlačítkom,vybrať vložiť a kliknúť ľavým tlačítkom.Vtedy by sa to tam malo uložiť.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.05.16 21:58

...jak ulozit fotku na lightroom photoshopu?... co tím máš na mysli? Jakou fotku (v jakém formátu)? A v jakém formátu ji chceš ukládat? Lightroom je SW primárně určený pro zpracovávání formátu RAW a to takovým způsobem, že se původního souboru (tj. originálu) vůbec nedotkne a do tebou zvoleného adresáře pouze ukládá parametry změn, které nad RAWem provedeš. Až jsi spokojený, tak RAW vyexportuješ do potřebného formátu (většinou JPG)...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.