Prohlížeč událostí

Od: Datum: 16.05.16 22:49 odpovědí: 5 změna: 25.05.16 21:25

Nejsem kovaný v IT. Teprve teď jsem objevil důležitost této služby. V ní jsem se dozvěděl, že mám spoustu opakujících se chyb.Níže uvedené jsou zcela zásadní, Nevím ale, zda jejich oprava je možná prostřednictvým dotazu v poradně. Určitě se jedná o poměrně složité postupy..

ID 5973 s vysvětlením- Aplikace Mocrosoft Windows CloudExperienceHost se neaktivovala pro chybu. Ta se vleče v prohlížeči nejčastěji a pravidelně. V podrobnosti je uvedeno, že informace je v Microsoft Windows-TWinU/Operational Nevím ale jak se k tomu dostat..

ID 1002 - zdroj Aplikace Hang.IE . Veze v PC nespolupracuje se systémem Windows, Rada-vyhledat historii problému v ovládacím panelu Zabezpečení a údržba. Taky nevím jak na to. Asi s tím souvisí trvající problém při otevírání IE. Začíná to tak, že webová stránka neodpovídá. To se asi týká také ID 1000 EXE Radí cestu k chybující aplikaci C:/Wjndows/Explorer EXE.

Budu rád, když mi v tom poradíte a za to předem děkuji. jsfvsk


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.16 10:44
avatar

To, že jsou protokoly plné chyb, upozorneni a hlaseni je celkem normalni - od toho tam jsou. Proc jste se do nich vubec koukal, kvuli tomu padajicimu IE?

Jinak zabezpečení a údržba jsou součástí Centra akcí.

Pokud je problem cerstvy - vyuzil bych bod obnovy. Pokud je problem dele trvajici, aktualizoval bych system, mimochodem mate nejnovejsi IE 11? Mam pocit, ze ten soucasti windows update neni, jestli se nepletu.

Taktez muzete zkusit program na kontrolu a obnovu systemovych souboru : Start -> napsat cmd, kliknout na vyhledany soubor pravym tl. mysi -> spustit jako spravce -> do nove otevreneho okna napsat sfc /scannow a spustit enterem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.16 19:33

Zdravím a dík za odpověď. Odpověď se mi líbí, ale na provedení Vašich pokynů potřebuji ještě bizší vysvětlení. Ten IE Explorer mám skutečně verzi 11. Používám server Seznam.cz raději v Metro/ dlaždice E-mail /, která mě okamžitě přivede k oknu s mailovými zprávami a pak i k Seznamu. Přes prohlížeč IE je to velké trápení. Zaujal mě dopotučený pg na kontrolu a onovu systémových souborů. Cmd mám napsat do příkazového řádku nebo do Hledat? Kde najdu vyhledávaný soubor PM? Mám obavu, abych se nepustil do něčeho, abych si nenaboural OS. Mám na mysli třeba zásahy do registru.

Dík za trpělivost se mnou a díky. jsfvsk2

Datum: 24.05.16 15:21
avatar

no CMD je právě ten příkazový řádek. At už máte windows 7, Vista, 8 či 10, tak ve všech případech když kliknete na Start a začnete psát cmd tak to najde onen program. Na něj klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte "spusti jako správce". Otevře se černé okno, kde napište sfc /scannow a odentrujte. Spustí se kontrola. Hotovo.

"Kde najdu vyhledávaný soubor PM?" -> vůbec netuším, na co se ptáte. O žádném souboru PM jsem nic nepsal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.05.16 19:30

Dobrý den a zdravím. Nakonec se mi podařili dostat se na kontrolu a obnovu systémových soubor§. Výsledek je pozitivní- W. resources protektion did not find any integrity violation. Stále ale dostávám upozorněníu security SPP týkající se služby ochrana softwaru. Pořád se střídá-ochrana softwaru byla ukončena, u jiné ID je inicialisace, její úspěšná kontrola, naplánování služby na 2116-05 místo 2016 a služba byla ukončena. Jak mohu tu ochranu zapnout, aby zůstala trvale zapnuta?

Dík za odpověď. jsfvsk,

Datum: 25.05.16 21:25
avatar
STOP!... jaky resime vubec problem?
Prohlizec udalosti proste chyby hlasi, nemuzete se jich zbavit! Chyba v protokolu vzdy neznamena problem,ktery musite resit. Jak uz jsem psal, jsou to protokoly, ktere chyby hlasi, stejne jako by vam to hlasila napr. lednice, kdyby to umela. To ovsem neznamena, ze musite neco delat.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.