Ovladač pro Bluetooth dongle

Od: Datum: 15.05.16 13:00 odpovědí: 5 změna: 16.05.16 22:15

Koupil jsem na internetu dongle bluetooth do USB slotu a potřeboval bych poradit, jaký zvolit ovladač, se kterým bude bluetooth fungovat. Mám OS W7/64bit. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.05.16 13:12

Ovladač musíš mít podle tvýho modrýho zubu. A jelikož jsi nenapsal jaký máš, nedá se přesněji poradit. Najdi si web výrobce a na jeho stránkách najdeš nejnovější ovladače.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.05.16 06:53

Kolega má na mysli, že musíte stahovat ovladače podle typu své základní desky. Takže si stáhněte tento výborný program:

http://www.slunecnice.cz/sw/everest/

- tam najdete, co máte za základní desku a link na jeho výrobce, kliknete a jste na jeho stránkách. A tam si stáhnete potřebné ovladače.

doplněno 16.05.16 06:54:

Jinak má kolega pravdu, že v případě ovladačů je třeba znát typ základní desky a to jste tu nenapsal.

Datum: 16.05.16 18:00

Jedná se o dongle bluetooth do USB. Tedy mě jějak jasný, jaký ovladače na základní desku potřebuje? Potřebuje ovladače na svůj typ dongle bluetooth. Ten najde nejlíp na krabici ve který to koupil. Jediný, co ho zajímá o počítači, je verze systému. Wokna 7, nebo 8, případně 10 a o kolikabitovou verzi systému se jedná, 32/64 bit.

Datum: 16.05.16 22:15

Jenyku, špatně jsem to pochopila. Tak sorry.

Od: bour
Datum: 16.05.16 19:44

proboha nemá cenu stahovat njěký program evereset, stačí devmgr.msc a najít ta vid& pid (Výrobce+modelú zubu, dát ty 2 čtyřmístná slova (hex- abeceda) do googlu a najít a podle toho drivery,

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.