Windows 10

Od: Datum: 15.05.16 10:47 odpovědí: 1 změna: 18.05.16 09:05
Ahoj všem, potřebuji poradit ohledně fungování Os Windows 10. Vytvořila jsem účet pro syna, abych mohla kontrolovat jeho aktivitu na PC ze svého účtu. Nastavila jsem mu časový limit používání, když chtěl prodloužit dobu, tak mi poslal žádost na mail a já mu ji prodloužila, mohla jsem i měnit limity ze svého účtu, to fungovalo v pohodě. Najednou, trvalo to asi měsíc, nešel upravit limit, zůstávala původní nastavení, když syn odeslal žádost o prodloužení, tak nefungovalo ani odeslání, do mailu mi nic nedošlo. Rozhodla jsem se tedy odstranit ho z Rodiny v mém účtu Microsoft s tím, že se limit logicky zruší, ale není tomu tak, původně nastavený limit je stále funkční, jak je to možné? Je jediné řešení obnovení systému do továrního nastavení? Děkuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 18.05.16 09:05

stačilo by takto? http://technet.idnes.cz/ulozi…c=A160114_110826_software_dvr

doplněno 18.05.16 09:09:

je tam jen zapnutí a to máte... když se kontrola vypne a zadáte ji od začátku, nepomůže to?

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.