Notebook je v síti bez jasu

Od: Datum: 11.05.16 08:17 odpovědí: 3 změna: 11.05.16 09:22
avatar

Notebook při zapojení do sítě skoro úplně pohasne. Při vypnutí nabíječky se zase rozsvítí. Baterie 98% Kde dělám chybu? Včera to fungovalo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.05.16 08:31
avatar

Většinou se nastavuje intenzita osvětlení odděleně pro provoz na baterii a s adaptérem. Máte tedy pro provoz s adaptérem nastavenu intenzitu nižší než tu druhou. Stačí to nejspíš tedy přenastavit. Čudlama +-, nebo nahoru dolu, bývá na nich sluníčko a mačká se to s funkční klávesou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 11.05.16 08:40

Nevím jaký máte operační systém, ale teď jsem to zkoušel ve Windows 7. Tam to najdete - ovládací panely - Hardware a zvuk-možnosti napájení-upravit nastavení schématu-nastavení vypínání displejů. Tam se dá nastavit rozdílný jas pro připojení do sítě a na baterii. Má to ten praktický význam, když potřebujete pošetřit baterii (nemůžete momentálně nabíjet), tak menším jasem snížíte spotřebu. Asi jste to někde omylem přepnul. Snad to najdete (mě to taky občas dělá problémy se někam ve windows dostat). Určitě Vám tady někdo další poradí i rychlejší cestu, jak se k nastavení jasu dostat. Určitě to není závada, myslím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.16 09:22
avatar

Jak už tu padlo, nastavit funkčními klávesami, nebo jednoduše přes ikonku napájení - upravit jas obrazovky

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.