Kde prodat notebook?

Od: Datum: 04.05.16 19:46 odpovědí: 4 změna: 05.05.16 06:32

Zdravím, uvažuji o prodeji svého skoro nového noťasu zakoupený 15.10.2015 na CZC.cz (model: Lenovo IdeaPad G50-80). Nikdy nebyla reklamován, funguje naprosto dobře, mám záručák i krabici. Kupovala jsem ho s vidinou, že budu sledovat filmy, hodně stahovat atd..jsem však na VŠ a na nic krom prouzdání po netu a psaní seminárky mi neslouží, je tedy jako nový.
Kupovala jsem ho za 9. 999,-. Jakou částku bych za něj mohla dostat a kde ho prodat? Nemá někdo zkušenost, prosím?
Děkuji za odpověďi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.16 20:26
A co chceš na škole používat? Tablet vše nenahradí, prodávat noťas se ztrátou se nevyplatí...
Jinak aukro, bazos a podobné servery popř inzerát na kolejích...
Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 04.05.16 20:46

ono bude záležet na výbavě toho modelu. Dnes podle typu vidím nabídky od 11tis - ale třeba mají jinou výbavu. Když zkusíte na bazoši uvést "nepoužívaný vč. záruky" - třeba těch 9000,- dostanete...

doplněno 04.05.16 21:31:

jsou lidi a lidi - můj brácha je trochu hajzlík - koupí něco za litr a prodá za dva... Nejde o to, že to mají levnější nové v obchodě. Jde o to, že to kupující neví.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.05.16 21:29
Jestli stojí 11 nový, tak za 9 bude neprodejný.

Datum: 05.05.16 06:32

Zdravím.Možná ho prodáte tak za sedm/7/ tisíc a ještě budou nabízet méně peněz.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.