Jak vložit na web odkaz na Facebook?

Od: Datum: 04.05.16 16:04 odpovědí: 3 změna: 05.05.16 10:10

Dobrý den,

může někdo vysvětlit jak pro blbce, jak vložit na svůj web, blog apod. odkaz na profil na Facebooku? Tedy ne tlačítko To se mi líbí, ale odkaz "najdete mne na Facebooku" zde - takovéto "efko". Díky, I.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.05.16 16:51
avatar

Dobrý den, zkuste návod viz odkaz - snad to bude fungovat ke spokojenosti. Zdravím!

http://blog.active24.cz/2009/…ranky-s-facebookem-je-snadne/

doplněno 04.05.16 17:42:

iru - ano, je to starší návod a je tam také uvedena i novější verze (i to, že to bude již asi v češtině). Možná na FCB jen špatně hledáte - princip bude asi stejný.

doplněno 05.05.16 10:45:

iru - když umíte HTML, tak si tam na své stránce udělejte normální odkaz pomocí a href= a vložte adresu svého FCB. Kliknutím se dostanete na svůj FCB. Když budete šikovná, tak si to uděláte i přes obrázek "efka", který si někde najdete a uložíte do obrázků (tam, kde máte už možná jiné obrázky, které zobrazujete na své stránce). A jak udělat odkaz, buď víte nebo si to najdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: iru
Datum: 04.05.16 17:33

Odkazy tohoto typu i tento už jsem prohlédla -

nevýhodou tohoto odkazu je, že takto profil FB vůbec nevypadá a žádná volba ani roletka pod profilovou fotkou není. Tento návod je zřejmě velice starý je tam ještě FB v angličtině. Pokud někdo ví, kde to najít teď, budu ráda.

Od: iru
Datum: 05.05.16 10:10

Nevím, všechny odkazy jsou na Like box. Ten nehledám. Já chci proklik na FB stránku :( Nevím, co z té nabídky v angličtině je to, co hledám a návod nechápu :( Tohle jsem všechno prošla než jsem položila otázku. I FB stránku a její nastavení.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.