Blacklist barracuda

Od: Datum: 01.05.16 01:31 odpovědí: 3 změna: 01.05.16 12:11

Zdravím a ptám se, co znamená, že má IP adresa mailserveru je na blacklistu b.barracudacentral.org?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.16 07:21

Z Vašeho email serveru byla odesílána nevyžádaná pošta a byl proto zanesen na blacklist. Nyní mohou ostatní emailservery zcela odmítat od Vás poštu přijímat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kakamila
Datum: 01.05.16 08:44

Česky řečeno: Od společnosti,která Vám poskytuje připojení k internetu máte přidělenou veřejnou IP adresu,kterou mohou mít přirazenou i jiní klienti této společnosti.Zažádejte si o samostanou veřejnou IP adresu.Některé spolky to mají zpoplatněné.Varianta může být i taková,že je SPAM rozesílán z Vašeho napadeného počítače nebo zneužití emailového klienta,ale to už máte jistě prověřeno.Zda máte přidělenou veřejnou IP adresu jen pro sebe,si ověříte třeba na rychlost.cz(dle počtu testů rychlosti) nebo stahováním z ulozto.cz(z free účtu Vás pustí jen z jednoho počítače...).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.16 12:11

Děkuji za odpověď, ale moc chytrej z toho nejsem. Nicméně si myslím, že mám veřejnou IP, protože při měření rychlosti se mi zobrazlila i starší měření. Z uložto.cz jsem mohl rovněž stahovat po přihlášení ze dvou nb současně.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.