Změní se mi otevřená domovská stránka

Od: Datum: 28.04.16 17:31 odpovědí: 3 změna: 29.04.16 00:06

Dobrý den,

když si otevřu Seznam (mám ho nastavený jako domovskou stránku), tak mi asi po 10 vteřinách najednou přeskočí na nějakou stránku ads.pubmatic. Ovládám počítač uživatelsky, poradí mi někdo a dokážu sama nějak změnit, aby se mi toto nestávalo? DěkujiSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.16 17:40
avatar

Dobrý den. Neinstaloval jste teď někdy nějaký program? Možná se Vám to natáhlo s tím. Podívejte se do ovádacích panelů→odinstalovat program,jestli tam je něco takového jako ads pubmatic. Pokud ano, zkuste to odinstalovat..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.04.16 23:19
avatar

pokud máte Chrome, vpravo nahoře je tlačítko ( 3 podélné čárky) kterým rozbalíte roletku, vyberete nastavení a tam lze změnit domovskou stránku (vzhled, zobrazit tlačítko domovská stránka a modře je změnit )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.16 00:06
avatar

V pravém horním rohu klikněte na ozubené kolečko, rozvine se roletka a zvolte "možnosti internetu". Tam by se měly v rámečku objevit adresy, které se zobrazí při otevření. Pokud je tam něco nesprávného, tak normálně smazat ( delete ) a nechat třeba jen www.seznam.cz - potvrdit ( použít ) a OK. Já to mám takto :

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.