Místo videa zelená plocha

Od: Datum: 26.04.16 13:17 odpovědí: 3 změna: 26.04.16 15:28

Pěkný den přeji, mám tu malý problém. Od včera se mi místo videí na internetu ( včetně reklam ) zobrazí krásně zelená plocha a jde jen zvuk. Zkusila jsem vyčistit CCleanerem, to nepomohlo a dál už nevím co s tím. Poradíte? Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.04.16 13:29

Dobrý den, no, pohled do zeleně uklidňuje - ovšem, v tomto případě zřejmě naopak.

Zkuste ještě aktualizovat Adobe Flash Player (viz odkaz), t.j. stáhnout si správnou verzi pro svůj prohlížeč i Windows a nainstalovat. Před instalací by měl být vypnutý antivir a firewall - jinak se zřejmě instalace nedokončí. Další možnost je zkusit jiný prohlížeč, jestli v něm je stejný problém. To by potom byl asi problém v blokaci např. aktualizovaným antivirem (nebo aktualizací prohlížeče a jeho jiného nastavení). Zdravím!

https://get.adobe.com/cz/flashplayer/?no_redirect

doplněno 26.04.16 15:49:

Nemáte zač. AFP se sám neaktualizuje a musí to udělat uživatel. Buď nastane podobný problém, jako jste měla dnes Vy nebo nějaká stránka napíše, že tento plugin (modul) je již zastaralý a měl by se aktualizovat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.04.16 14:30

Zakažte hardwarovou akceleraci v nastaveni flash playeru. Klikněte na video pravým ltačítkem, zvolte vlastnosti a na první záložce (display) odškrtněte zaškrtlou volbu "enable hardware acceleration"

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.04.16 15:28

Aktualizace Adobe Flash Player pomohla, jen nechápu, proč se neaktualizuje automaticky. Zakázat hardwarovou akceleraci jsem zvládla, ale trochu jiným způsobem, jenže účinek není zřejmý, protože už mi videa fungovaly. I tak oběma díky :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.