Local Package?

Od: Datum: 26.04.16 10:24 odpovědí: 4 změna: 26.04.16 16:01

Co to je? Jak se toho zbavit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.04.16 12:09

Local package je zkrátka lokální neboli místní balíček, ale vůbec netuším, proč se toho chcete zbavovat - nebo spise netusim, kde se vam kde co objevilo. Lokálním balíčkem může být cokoliv. Napriklad kdyz si zazipujete fotky z dovolene vznikne lokalni balicek. Nebo kdyz si stahnete instalaci nejakeho programu ... vuoala ten soubor se nazyva lokalni balicek. Cili pokud se chcete neceho zbavit, tak se maže klávesou DELETE, ale POZOR ! Jak jsem psal, lokalni balicek muze byt cokoliv a nezridka to jsou systemove dulezite soubory. Takze spise napiste, kde na Vas co vybaflo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.04.16 13:07

vybaflo to na mě na ploše když jsem různýmy prográmky chtěl oživit-aktualizovat system win xp. Nejdřív jsem zjistil,že už nemám vůbec chráněný počítač proti virům,měl jsem nějaký win security esential,byl nefunkční. Tak jsem si stáhl na 30dní AVG a potom jsem zkoušel oživit ovladače a aktualizovat system. Ted se mi to okno objevuje při spuštění počítače.

Upozorňuji,že jsem naprostý lail ,jemi 63,jsem důchodce.

Děkuji za rady.

Datum: 26.04.16 13:35

Tak pokud je to opakovane hlaseni, tak jste nespis nekde neco ...neudelal dobre. A nejspis to hlasi i neco vic nez jen "local package" ne? Nejlepsi by bylo to okno videt. Zkuste vyfotit onu chybovou hlasku pomoci klavesy PRINTSCREEN (vpravo nahore nad klavesama HOME, END, INSERT) ... ono to na prvni okamzik nic neudela, ale tim stisknutim klavesy se "vyfoti" to, co je zrovna na monitoru. Potom spustte nejaky program, treba malovani a do toho ten obrazek vlozime. Bohuzel uz XPcka takhle z hlavy nedavam, ale myslim, ze Start -> Programy -> Prislusenstvi a tam naleznete programek MALOVANI. Az se spusti, zmacknete kombinaci CTRL+V nebo i klidne zvolte z menu "Vložit" . Nebo to nemusi byt malovani, klidne to vlozte do wordu. Dulezite je, ze ten soubor a obrazkem, ktery potom ulozite - at uz to bude BMP, JPG u obrazku nebo DOC , RTF u dokumentu, tak ten soubor sem potom vlozte. Podle hlasky snad pozname, co se kde pokazilo. Pokud to nezvladnete, zkuste tu chybovou hlasku popsat. Take me napada, ze bychom mohli vratit veskere vase cisteni a upravy zpet. To se dela programem OBNOVENI SYSTEMU a naleznete jej tusim v Start ->Programy -> Prislusenstvi ->Systemove nastroje. Nemusite se bat, ze se neco ztrati. Pocitac jen vrati programove a systemove zmeny, ktere jste od data (ke kteremu se vratite) provedl. Takze jestli vam to dela 2-3 dny, tak se vratte v case o 4 a muzete zacit hrat si znova .-)

hodne stesti

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.04.16 16:01

no,právě,to obnovení systému také nejde.dříve jsem si s tí vždycy pomohl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.