Jak odblokovat prohlížeč Mozilla Firefox?

Od: Datum: 24.04.16 16:15 odpovědí: 13 změna: 25.04.16 18:09

Zdravím.Asi jsem se nechal nachytat tak jako spousta lidí přede mnou...Klikl jsem na podezřelý odkaz,naskočila mě stránka s oznámením že můj prohlížeč byl zablokovaný a budu trestně stíhaný...Ale pokud zaplatím 2000 Kč,budu moct prohlížeč dál používat.Je mě jasné že to není pravda,ale prohlížeč je fakt zablokovaný.Musel jsem restartovat PC,odinstaloval jsem Firefox a znovu nainstaloval. Po otevření mě tam znovu ta stránka naskočila a musel jsem opět restartovat...Bylo by to asi pořád dokola.Musím teď používat Chrome,ale ten mě moc nesedí...

Znamená to že na PC už nebudu moct FF používat?

Má někdo z Vás taky takovou zkušenost,poradí někdo jak z toho ven? Mám W7 64bit.

Děkuju za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 24.04.16 16:19

Na webu je spousty návodů - popátrejte, i zde se to hodněkrát řešilo. FF je jeden z nejhorších prohlížečů. Bylo by zajímavé vědět, na co jste kliknul..., co způsobilo váš problém?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.04.16 16:25

Dobrý den.A nepomohlo by obnovit původní nastavení?Nápověda→technické informace→obnovit aplikaci Firefox(napravo).Nebo nainstalovat starší verzi Firefox.

https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/

Datum: 24.04.16 16:32

To by nešlo,protože nemůžu na té stránce vůbec na nic kliknout,nešlo nic,pomohl jenom ten restart...

Datum: 24.04.16 16:44

A když pomohl restart,tak se nedostanete na lištu hlavní nabídky?Co se stane,když po restartu kliknete na ikonu Firefoxu?

Datum: 24.04.16 16:49

Na lištu hlavní nabídky se dostanu,ale nevím co tam.Když po restartu kliknu na ikonu,hned mě zase naskočí ta blbá stránka a pak ve Firefoxu už nemůžu vůbec nic dělat.

Datum: 24.04.16 16:56

Tak ho zkuste odinstalovat,což už jste udělal a nainstalovat nějakou starší verzi z odkazu.Zkoušel jste to vyčistit Ccleanerem a projet antivirem?

Datum: 24.04.16 17:00

Už mám Firefox odinstalovaný.CCleanerem jsem to projel,nic nenašel.Zkusím ještě udělat obnovu systému,třeba to pomůže.Projedu to antivirem a zkusím nainstalovat starší verzi.Je toho jaksi moc...

Datum: 24.04.16 17:04

Ano to obnovení systému by mohlo pomoci.Dejte vědět jak to dopadlo.A na co,že jste to klikl,že se to takhle zmrskalo?

Datum: 24.04.16 17:32

Systém jsem obnovil,už tam Firefox zase mám,zkusím ho otevřít a uvidím...Na co jsem klikl? Na stránky pro dospělé,jsem starý vůl...Najednou se mě otevřely tři nové panely a už to bylo...Nemohl jsem ve Firefoxu vůbec nic dělat.Jinak bylo všechno v pořádku,jenom ten FF nefungoval...

Datum: 24.04.16 19:00

Tak jsem zkusil Firefox otevřít a objeví se jenom tohle okénko...

Zítra budu muset FF odinstalovat a zkusit nainstalovat znovu...

Když dám OK tak okénko zmizí a nic se neděje.

Datum: 24.04.16 20:11

Před instalací Firefoxu jste smazal složku s profilem?

Pokud ne, nic nepřeinstalovávejte, budete to dělat opět zbytečně, protože právě v profilu jsou uloženy odkazy spouštějící to blokování. Zatím jste bodem obnovy dosáhl jen toho, že malware z těch "stránek pro dospělé" nemá k dispozici kód, který se pokouší spustit. Stáhněte si Adwcleaner Stažený soubor uložte na plochu a spustťe s právy správce. Nejprve potvrdíte licenční ujednání a potom spustíte kontrolu tlačítkem "Skenovat". Po dokončení skenu projděte všechny záložky v okně Adwcleaneru a nalezené položky smažte kliknutím na tlačítko "Čištění."

Doporučuji prohlédnout návod zde

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.04.16 18:09

Nainstaloval jsem Adwcleaner,spustil,všechno vyčistil a nic se nezměnilo,pořád stejné malé okno a Firefox nejde spustit...Budu muset zkusit ještě smazat profil,asi už nic jinýho nepomůže.

doplněno 25.04.16 19:04:

Smazal jsem kompletně celý profil,odinstaloval Firefox,nainstaloval nový a všechno je zase v pořádku.Děkuju za všechny rady.

Od: isteron
Datum: 24.04.16 17:12

skúste na cclener vyčistiť disk a vyčistiť registre, a obnovu systému, pred ten čas, kedy sa tá hláška objavila.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.