Zjištění E-mailu pordle IP adresy

Od: Datum: 22.04.16 17:26 odpovědí: 5 změna: 22.04.16 18:50

Zdravím , obracím se na Vás s jednou otázkou a prosbou. Bohužel jsem manžela přistihla na počítači , jak odepisuje pod jiným E-mailem nějaké ženské , postřehla jsem akorát slovo zlatíčko a sluníčko , okamžitě ovšem stránku zavřel a tvrdí , že žádný jiný E-mail nemá a že nic nikomu toto neodepisoval , že si četl pouze E-maily od účetní a omylem to zavřel. Od té doby js doma strašné dusno , syn se chce kvůli tomu dokonce odstěhovat z domu , že už to nemůže snášet , manžel si pořád tvrdí své , že jiný E-mail nemá a že je to jen v mé hlavě a cpe mě k psychiatrovi , už jsem z toho úplně na dně. Chtěla jsem se zeptat , zda když bych napsala na Seznam.cz , jestli by dokázali zjistit podle naší IP adresy , jaké E-mailové schránky jsou z této IP adresy přihlašovány , nejde mi o obsah E-mailů a zpráv , jde mi jen o názvy E-mailů , např. kkkkk@seznam.cz atd , abych viděla , jestli manžel lže a opravdu zapírá nebo jestli jsem opravdu blázen. Moc děkuji za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.16 17:39

Myslím, že IT oddělení se nebude takovými problémy vůbec obtěžovat. To by mohl takovou otázku vznést každý. Možná by to měnilo situaci, pokud by jste měla v ruce třeba nějaké soudní vyjádření, či příkaz, ve kterém by bylo uvedeno, proč by měli takové citlivé informace uvolňovat. Tohle mi ale nepřipadá pravý a důležitý důvod, aby Vám vůbec oddělení kladně vyhovělo. Víte kolik je u nás párů, co řeší podobné malichernosti?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.04.16 17:51

Zjistit to sice technicky lze, ale nikdo se s Vámi o tom bavit nebude. Takové informace může získat jen PĆR v rámci šetření trestné činnosti.

Nicméně lze to kontrolovat na Vaši straně. Sežeňte si nějakého člověka, co dělá správu/servis počítačů a ten Vám může do počítače nainstalovat software, který bude veškerou činnost na počítači skrytě monitorovat.

Nicméně berte moji radu pouze jako čistě technické řešení. Uvedené řešení je za hranou a to jak morální tak může být i trestní (např. pokud byste četla zprávy/emaily třetí osoby, pak se jedná o porušení listovního tajemství). Je čistě na Vás, jak se s tím popasujete.

doplněno 22.04.16 18:18:

Ten SW nemusí daný email zobrazit. Zobrazí pouze ty, u kterých je využito fce uložení hesla. Pokud bych chtěl něco skrývat, tak takové fce nikdo soudný nevyužije.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.04.16 18:13

Nainstalujte si tento program http://zip.er.cz/9525 a tam klikněte na ,,hesla" a zobrazí se Vám všechny vaše emailové adresy používané na počítači s neuplnými hesly.

doplněno 22.04.16 19:41:

mytrix: Myslíte že všichni ví co je to ,,fce", a pro ostatní jak byste reagovali kdyby Váš partner okamžitě vypínal počítač kdybyste se přiblížili?

Datum: 22.04.16 18:19
Teď jste z toho na dně a co až budete mít jistotu? Co bude pak?
To, že kvůli tomu doma budete dělat dusno, nikomu a ani ničemu nepomůže. Kdyby to nebyla pravda, pak pokud na Vašem vztahu zbylo ještě něco hezkého, toto zničíte...
Pokud to pravda je, může jít jen o nevinný flirt a nebo má opravdu milenku, možná mu jde jen o sex a možná zvažuje, že od Vás odejde. Tím, že budete dělat semetriku, nahráváte tomu, že odejde ať už to měl v plánu nebo neměl..

Datum: 22.04.16 18:50

Vy jste z toho úplně na dně, ale zajímá vás, jak se cítí váš manžel? Když má doma ženu, která mu dělá z takové banality dusno?

No tak si s někým psal. No a? To je na stejné úrovni, jako by s nějakou známou mluvil. Chcete mu zakázat aby měl známé, kamarádky? Aby s nimi hovořil? Třeba tu dotyčnou naživo nikdy v životě neviděl a ani neuvidí, jen si píše. A vy mu děláte žárlivé scény a vyšetřujete jak gestapák. Uvědomte si, že váš muž není váš majetek. I když vás určitě miluje, tak má kromě toho i svůj život, svoje zájmy a svoje známé. A komunikovat může, s kým chce.
Říkáte, že mlží, když tvrdí, že to byly maily od účetní? Tak to, že nemůže říct narovinu, že se baví s kamarádkou, taky o něčem svědčí. A spíš o vás, než o něm.

Omlouvám se, pokud jsem vyjel příliš ostře. Ale tak to holt je.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.