Aktivace pomocí KMSNano

Od: Datum: 20.04.16 18:13 odpovědí: 2 změna: 21.04.16 07:17

Dobrý den

potřeboval jsem si aktivovat Microsoft Office 2013 a použil jsem k tomu KMSNano z tohoto odkazu (Link 3) :

http://techvitalcomputer.blog…te-microsoft-office-2013.html

Program jsem stáhnul, spustil, ozvaly se zvuky jako z nějaké sci-fi lodě a na konci ženský hlasy "Program Complete".

Otevřel jsem Microsoft Office a program byl aktivovaný. Jsem rád, ale jsem i troch uvyděšený, ten program nemůžu dohledat například v ovládacích panelech, kdybych ho chtěl odinstalovat, ani neběží na pozadí. Bojím se aby to nebyl nějaký vir.

Dokážete mi objasnit situaci? Děkuji předem :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 20.04.16 18:57

Ano, jde o pirátskou aktivaci, tedy jste se dopustil trestného činu. Je možné, že váš aktivátor může (nemusí) obsahovat i nějaký vir, trojský kůň, který vám pak vysaje pro vás důležitá data.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.04.16 07:17

Nedivim se, že máte obavy, sepsal jste smlouvu s ďáblem, prodal jste duši za mrzký peníz co by stál software legálně.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.