Vadný Hard Disk

Od: Datum: 14.04.16 10:32 odpovědí: 2 změna: 14.04.16 12:12

Pozdrav Všem-mám na Hard Disku nějakou chybu a nevím co znamená.(Disk je v PC jako záloha na fota-video)Disk je starý:(Není Sata,ale Ide).Test ukazuje,že vadné sektory nemá.Otestoval jsem ho jen tak náhodou,ale jinák jsem s Diskem nějaký problém nepozoroval.Tak bych rád věděl co to je za chybu.Děkují za odpověď.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.04.16 11:01
avatar

Dobrý den, dle mého názoru je HDD stále ve formě. To CRC by měl být nějaký kontrolní součet, který není zcela OK - ale, je tam jen upozornění, což snad není kritická chyba. Zdravím!

doplněno 14.04.16 12:37:

planetka - nemáte zač. Já myslím, že to nic horšího není, ale třeba to ještě vyhodnotí někdo jiný (a bude mít jiný názor). Pokud HDD nemá vadné sektory, nevydává divný zvuk, přístup na něj je dobrý, lze kopírovat a číst soubory, tak to řešit nemusíte. Tyto HDD jsem postupně kupoval tři a dva jsou stále OK. Jeden se začal chovat podivně, tak ho zatím nepoužívám - zřejmě pomůže jeho formátování, ale nespěchám na to.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: planetka*
Datum: 14.04.16 12:12

bene-Děkuji za odpověď (Hlavně,že to není něco horšího s Diskem).Hezký den.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.