Problém s prohlížeči - možnosti, tisk, atd

Od: Datum: 13.04.16 13:38 odpovědí: 2 změna: 13.04.16 17:19

ahoj všem,

poradí mi prosím někdo, jak mám (znovu) nastavit záhlaví prohlížečů?

Vždy jsem vlastně v každém prohlížeči měl úplně nahoře možnosti Soubor, Úpravy, Zobrazení, Historie, Záložky, Nástroje, Nápověda a až pod tím různé stránky, které si prohlížím - např, Poradte, Seznam.cz atd.

Prohlížeče mám asi v nejnovějších verzích, pravidelně aktualizované, i samotný ntb je prakticky nový.

Ve všech prohlížečích, které tu mám nainstalované (Mozilla, Google Chrome, Internet Explorer) se mi vůbec nezobrazuje to dané záhlaví - tedy Soubor, Úpravy a tak dále, viz výše. Mám tu jenom vždy jednotlivé záložky, např. to poradte.cz, Seznam.cz, prostě co si otevírám.

Pouze v prohlížeči Opera mám nahoře záložku Menu, kde tedy najdu všechny možnosti.

V ostatních zmíněných vůbec nic. Nemohu tedy například tisknout, podívat se na možnosti, mazat historii a spoustu dalších věcí.

Poradí někdo, co s tím, jak to případně nastavit nazpět. Děkuji předem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.04.16 13:50

Dobrý den, zkuste nahoře do volného prostoru pod barevným pruhem (vlevo je ikona toho prohlížeče) klepnout pravým "myšítkem", vyskočí nabídka a tam si zatrhněte to zobrazení hlavní lišty (lišta s menu). Toto platí pro Firefox, ale možná to půjde i v MIE.

U Google Chrome jsem tuto možnost nenašel, tak tuto lištu také nemám (vše potřebné je pod tlačítkem nahoře zcela vpravo - tři čárky). Toto tlačítko má i Firefox. Zdravím!

doplněno 13.04.16 18:33:

To se zdá, že jste měl jiný problém, než byl popis, resp. něco jste si špatně nastavil, našel chybu a opravil. Menubar obsahuje nabídku Záložky. Takže, je-li viditelný menubar, tak tam najdete i Záložky. No, hlavně, že jste to vyřešil.

Ohodnoceno: 0x

Od: prohlizece
Datum: 13.04.16 17:19

děkuji, nakonec to bylo v hlavních záložkách.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.