Přípona .zfo

Od: Datum: 12.04.16 01:44 odpovědí: 5 změna: 12.04.16 10:01

Čím otevřít, či jak zkonvertovat textový soubor s příponou " .zfo"?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ctenar
Datum: 12.04.16 04:24

Je to zřejmě zazipovaný XML formulář, možná přímo firemní formát české firmy Software602.

Jde to otevřít např. v jejich Software602 602XML Form Filler.

Osobně bych to zkusil odzipovat a natáhnout do prohlížeče.

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 12.04.16 06:26

Dobrý den, ano, Google nabízí obdobné informace, jaké jsou zde již uvedeny. Snad tyto soubory používají datové schránky nebo KN. Náhled by měl asi umět zobrazit i Total Commander (editaci zřejmě už ne). Zkoušel jste změnit příponu např. na TXT nebo ZIP? Zdravím!

doplněno 12.04.16 07:59:

Možná bych zkusil SW viz odkaz: http://mujsoubor.cz/prace-se-soubory/fileviewpro

doplněno 12.04.16 09:49:

magdon - no, to by musel někdo ten antivirák vypnout a potom instalovat s vypnutým antivirem a pod účtem administrátora. Vyzkoušet program, případně si ho ponechat nebo ho zase odinstalovat a vyčistit si PC CCleanerem. A spustit si zase antivir. Když nic neuděláte, tak se do toho souboru nepodíváte. Další možnost je napsat tomu, kdo soubor odeslal, ať ho pošle znovu a v normálním formátu (např. PDF). Takto to dělám já, když mně někdo pošle soubor, který v PC (s OS Linux) neotevřu. Takže, je to na Vás.

Datum: 12.04.16 07:41

Ano, je to dokument z datové schránky. Total Comander sice text otevře, ale je zašifrovaný. Stejně tak záznamník Windows. Změna přípony na , *.TXT, *.DOC,ani *.DOCX nepomáhá. Ještě se tedy pokusím změnit na *ZIP, jestli by to teda pak nešlo normálně dekomprimovat, ale tomu moc nevěřím.

doplněno 12.04.16 07:45:

Tak taky nic.

doplněno 12.04.16 09:31:

ben - Pokus o stažení toho souboru mi zablokoval antivirák.

Ctenar - Ne, nejde o soukromý soubor, je to důležitý dokument z datové schránky, který by měl jít vlastníkem příslušné schránky normálně otevřít.

Datum: 12.04.16 08:08

Divné, že si s tím ZIP neporadil. *ee* To jsem nečekal.

To bude asi nějaký soukromý soubor, na který se nemůžeme podívat, že ano?

doplněno 12.04.16 08:11:

Ten FormFiller od Software602 je zdarma, tak proč si ho nenainstalovat?

Datum: 12.04.16 10:01

To zfo je jeden z formátů zpráv v datové schránce. Má se otevírat tím 602XML Form Fillerem (odkaz na stažení je už výše).

Soukromou zprávou jsem myslel, jestli to můžete dát někam na internet (leteckaposta.cz), ať si to můžeme stáhnout. Opravdu by to mělo jít rozbalit ZIPem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.