Byly jsme pratele na fb?

Od: Datum: 08.04.16 04:59 odpovědí: 2 změna: 08.04.16 22:38
Zdravim. Mam otazku na FB. Mam kamarada v praci a ja si myslim, ze jsme byly pratele na FB ale on mi tvrdi, ze jsme se na Fb nemeli v pratelych a tak by me zajimalo zda se da nejak zjistit kdy a koho jsem si kdy pridal na fb? Predem diky.. fb pouzivam obcas takze nejsem takovy znalec.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.16 08:09

Ahoj, pokud se něco nezměnilo (také FB moc často nepoužívám, takže o aktuální situaci úplně přehled nemám), tak by to mělo být takto:

- pokud odešleš Ty žádost svému kamarádovi a on si Tě pak přidá, tedy přijme Tvoji žádost, tak se stáváte vy dva přáteli. Tobě se u jeho jména zobrazí "Přátelé", jemu taky u Tvého jména. Pokud si pak prohlédneš svůj seznam přátel, tak by tam jeho jméno mělo být taky.

- pokud si jeden z vás toho druhého odebere z přátel, tak se i tomu druhého ze seznamu přátel ten člověk automaticky odebere. Jinými slovy, bude se Ti zobrazovat "Přidat do přátel" a v seznamu přátel už ani jeden z vás toho druhého nenajde.

- pokud odešleš kamarádovi žádost, tak se Ti u jeho jména bude zobrazovat "Žádost odeslána" do doby, dokud ji on nepotvrdí (pak se to změní na "Přátelé"). Pokud žádost nepřijde, tak se Ti opět zobrazí "Přidat do přátel".

- ale pokud se ptáš na historii přátel, tak se obávám, že tu nenajdeš. V přátelích se Ti zobrazují pouze současní přátelé, u kterých jsi klikl na přidání nebo jsi odeslal žádost a oni si přidali Tebe.

- pouze pokud máš nastaveno přeposílání informací z FB na e-mail, a máš tam příslušné nastavení, tak pokud si někdo bude chtít přidat Tebe/nebo budeš chtít přidat někoho Ty, tak by Ti měl přijít e-mail ve styulu "xxx si tě chce přidat do přátel", tomu druhému samozřejmě také, pokud si budeš chtít přidávat Ty. Pokud už budete přátelé, tedy to odkliknete, tak možná e-maily o tom přidání chodí taky, ale to už si nejsem úplně jist.

Pokud si Tě někdo odebere nebo si odebereš (i omylem) někoho Ty, tak e-maily na tuto skutečnost už neupozorňují.

Takže jedině to dohledat takto, ale pokud si e-maily dost často pročišťuješ, tak máš v tomto ohledu asi smůlu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.16 22:38
avatar

FB nabízel (nevím, jestli ještě nabízí) možnost stažení dat,

mělo jít o celou historii na FB.

Nevyužila jsem jí, proto nevím, co vše obsahuje. Vyzkoušejte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.