Poškozené kabely u pc

Od: odpovědí: 5 změna:

Dobrý den,

jde opravit nebo koupit ta část PC, kde vedou ty svazky kabelů vevnitř v té "krabici", kabely jsou nenávratně mechanicky poškozené (na třech místech rozříznuté vejpůl), určitě se musí vyměnit. Jde mi o to zda se musí pořizovat celé nové pc, když všechny ostatní části jsou v pořádku a zničené jsou jen ty svazky kabelů, které tam vedou? a kolik to asi stojí.

Dík.

5 odpovědí na otázku

 

 


0x

Z popisu nevím, o jaké kabely se jedná, ale PC je taková stavebnice, kde jsou jednotlivé části dost záměnné. Pokud se jedná o zdroj uvnitř PC, tak stačí koupit nový zdroj. A posledních 10 let se jiný než typu ATX snad nemontuje.

en.wikipedia.org/...

 


0x
avatar ladinpraha

Pravděpodobně to bude chtít nový zdroj. Naskýtá se ale otázka, jestli se to s ohledem na ostatní komponenty vyplatí.

 


0x
avatar libor007
Nepíše, proč jsou přeřezané. Jestli jen nožem, tak se to dá spájet.

 


0x
avatar mkat

Ak je tá "škatuľa " zdroj,zdroj je funkčný ,tak spoj podla farieb drotiky a zaizoluj ich.Ak tá "škatuľa " je HDD,tak kúp nový prepojovací kábel.Najlepšie by bolo odfotiť tú "škatuľu " a dať sem foto.

 


0x
avatar nomohakon

Z popisu soudim ze o pocitacich nevis vubec nic. Najdi nejakou opravnu pc a dej jim to tam spravit. Melo by to byt levnejsi nez novy a zaroven to bude udelane poradne.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]