Jaky je nejlepsi antivir do notebooku?

Od: Datum: 01.04.16 23:38 odpovědí: 7 změna: 05.04.16 23:11

Ahoj, mam v notebooku nainstalovany Avast antivir,vlastne ho pouzivam vsude.Ted mi samovolne nainstaloval Avast safezone brovser. Posledni dobou o nem pochybuji, znate nebo vite o nejakem lepsim antiviru? Ja tomu nijak zvlast nerozumim,tak se ptam. Dekuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.16 23:40
Za mě jedině eset
Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.04.16 00:12

Dlouhodobě za poslední roky se na prvních dvou místěch řadí Kasperky ( http://www.kaspersky.com/cz) a Bitdefender ( http://www.bitdefender.com/) Nicméně oproti Avastu jsou oba placené.

Eset taky není špatný, ale má trochu horší hodnocení co se falešných detekcí týče.

Ohodnoceno: 1x

Od: danex
Datum: 02.04.16 02:49
mel jsem eset ale strasne zpomaloval počítač tak jsem ho odinst.a dal avast a pohoda

Od: vernon
Datum: 02.04.16 07:46
Avast je nejlepší z těch co jsou zdarma.

Datum: 02.04.16 09:51

Vtipný.

Od: scv®
Datum: 02.04.16 10:32

Nejspolehlivějším "antivirem" je obezřetný a inteligentní uživatel. V kombinaci s Linuxem nebo Macem je to pak téměř viruvzdorná kombinace. Ale Vy se zřejmě ptáte na Windows, když je řeč o Avastu.. No, pokud Vám stačí falešný pocit bezpečí, tak antiviry zdarma jsou dle článků na zahraničních serverech z prvního čtvrtletí letošního roku nejlepší asi tyto (bez ohledu na pořadí): Avast, AVG, Avira, Bitdefender, Panda, 360 Security a jako doplněk Anti-Malware od Malwarebytes. Sám mám na jednom kancelářském PC Aviru Free a na NTB pro staršího člena rodiny Bitdefender, ale řekl bych, že jsou tam spíše jen na ozdobu. Rezidentní ochrana obvykle v těchto verzích není nebo je značně omezená a viry to objeví jedině při přímé interakci s nakaženým souborem (např. při rozbalování archivu) nebo (někdy) při detailním skenu celého PC. "Léčení" pak občas funguje, občas ne.. Dle mého názoru není příliš velký rozdíl mezi počítačem s některým z těchto free antivirů a počítačem, kde žádný není..

.

Pokud by Vás zajímaly schopnější varianty antivirového softwaru (samozřejmě placené), tak trochu odlišný žebříček je např. zde. A jestli chcete jen slyšet, co si máte nainstalovat, tak se připravte na hromadu odlišných odpovědí. Každý bude tvrdit, že nejlepší je to, co on sám používá ;) Mě z placených antivirů celkem zaujal Bitdefender a Kaspersky, ale už to bude nějaký ten rok, co jsem je naposledy viděl.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.04.16 23:11
Já AntiVir nemám, přijde mi zbytečný, nahý fotky nikde nemám, na internetové bankovnictví mám druhý systém - Ubuntu.
Občas PC projedu MalwareBytem a ESET online a většinou to ani nic hrozného nenajde.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.