Upgradovat na Win10?

Od: Datum: 04.04.16 00:08 odpovědí: 2 změna: 04.04.16 11:05

Dobrý den

píši ohledně Vašeho subjektivního názoru. A to, upgradovat na Win10 nebo ne? Počítač mi dnes nabídl aktualizaci a nevím, zda do ní jít nebo ne? Nějak se mi tomu totiž nechce věřit, jak to je vše zadarmo, tak co myslíte? Teď mám Win 8.1.

Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.04.16 00:15

V případě updatu z 8.1 - určitě ano. Celé Win 8 byl takový omyl, asi stejně jako Visty.

Pokud byste měl Win 7, pak bych Vám řekl, že pokud jste spokojený, tak zatím update nedělejte.

Osobně používám Win 10 všude, jak doma tak v práci a jsem spokojený.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: mp*
Datum: 04.04.16 11:05

Hodně záleží na tom, jaký jste typ člověka. Jestli "progresivní" nebo "konzervativní". A ono to ještě docela kolísá. Osobně já, když si na něco zvyknu, tak nerad měním. Operační systém mám na několik věcí. Potřebuji hlavně spojení se světem - email, internet, aktualizace našich stránek. Pak textový editor - tisk jídelníčků. Spíše mě rozčiluje, když si na něco zvyknu, a pak se to mění. Zase věřím, že pokrok musí jit dál (za každou cenu). A když to nejde opravdově, tak alespoň kosmeticky. Na jednom noťasu mám desítky, tady osmičky, na účetnictví XP - všechno jakž takž funguje, je to spíše o snahách firem furt něco vylepšovat za peníze zákazníků. Ale to je přeci byznys. A že je něco zadarmo, tak tomu bych věřil úplně nejméně. Takže moje rada zní - pokud Vám všechno běhá - nic neměňte.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.